برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دردسر پیشکسوتان فوتبال برای دریافت کارت،بلاتر این صحنه‌ها را نبیند!

چهارشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۴ — فارس

در حالی که پیشکسوتان فوتبال برای گرفتن کارت همایش علم و فوتبال به محل برگزاری نمایشگاه‌ رفته بودند اما با بی‌نظمی شدیدی روبرو شدند.

پیشکسوتان و چهره‌های سرشناس فوتبال که برای دریافت کارت همایش علم و فوتبال صبح امروز در محل برگزاری نمایشگاه حاضر شده بودند با دردسر‌ها و مشکلات زیادی روبرو شدند.

مکانی برای تحویل کارت‌های پیشکسوتان تعبیه شده بود که صف طولانی و بی‌نظمی زیاد در این منطقه به وجود آمده بود. برخی از پیشکسوتان معتقد بودند که خدا کند بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال این صحنه‌ها را نبیند زیرا برای ایران خوب نیست.

همچنین حضار برای پارکینگ نیز با مشکلاتی روبرو شده‌اند و ترافیک اطراف نمایشگاه بسیار زیاد است. با وجود اینکه قرار بوده این همایش از ساعت ۹ صبح آغاز شود در حالی که ۴۵ دقیقه از این زمان می‌گذرد اما هنوز پیشکسوتان و چهره‌های فوتبالی ایران به دنبال گرفتن کارت ورود خود هستند. افراد حاضر از این بی‌نظمی به وجود آمده متعجب هستند و جای سوال دارد که چرا برای چنین برنامه‌ای از قبل هماهنگی‌های لازم صورت نگرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391