برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کرمانی مقدم: بازی با میلان از حسرت خداحافظی بسیاری از بزرگان پرسپولیس کم می‌کند

سه‌شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۲۸

مهاجم پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد بازی با میلان فرصت خوبی است تا خیلی از بازیکنان این تیم خاطرات گذشته را مرور و از حسرت خداحافظی‌شان کم کنند.

مرتضی کرمانی مقدم در خصوص دیدار روز ۷ آذر پیشکسوتان پرسپولیس مقابل میلان گفت: تمام پیشکسوتان پرسپولیس دوست دارند در این دیدار حضور داشته باشند و بازی کنند. در واقع پیشکسوتان به این دلیل دوست دارند باشند که می خواهند دوباره با به میدان رفتن برای هواداران خاطراتشان را زنده و مرور کنند.

مهاجم پیشین پرسپولیس تاکید کرد: خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس در آرزوی بازی خداحافظی ماندند و حتما بازی با میلان می تواند بخشی از حسرت آنها را کم کند.

کرمانی مقدم در خصوص احتمال حضورش در این بازی گفت: فعلا که به من چیزی گفته نشده اما با آمادگی بدنی خوبی که دارم فکر می کنم در نقش یک پیشکسوت می توانم بازی خوبی انجام دهم.

وی یادآور شد: میلان تیم بزرگی است که حتما بازی با آن در شأن بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس است و باید به خاطر ترتیب دادن این بازی بزرگ از رویانیان تشکر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391