برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کشوری‌فرد: بازیکن دوپینگی‌مان ناشی‌گری کرد، نتایج صبا بد نبوده است

دوشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه صبا گفت: بازیکن ما که دوپینگش اعلام شده ناشی‌گری کرده و بدون اطلاع به باشگاه دارویی را مصرف کرده است.

تیم صبای قم

محمد‌رضا کشوری‌فرد در خصوص شرایط صبا عنوان کرد: ما تمرینات خوبی انجام می‌دهیم و خود را برای آخرین بازی در نیم‌فصل آماده می‌کنیم.

وی در مورد اینکه آیا از نتایج این تیم در نیم‌فصل راضی است تاکید کرد: به هر حال بازی با سایپا خیلی از مسائل را روشن می‌کند. باید این بازی انجام شود تا تکلیف ما در پایان نیم‌فصل مشخص شود و باید ببینیم در کجای جدول قرار می‌گیریم. به هر حال عملکرد تیم نسبی بوده است و بد نبود.

مدیرعامل باشگاه صبا با اشاره به اینکه امسال با سال های گذشته تفاوت داشته تصریح کرد: امسال رقابت‌ها سنگین‌تر از لیگ با ۱۶ تیم برگزار می‌شود و اگر به جدول نگاهی بیندازید تیم‌ها با یک برد می‌توانند جایگاهشان در جدول تغییر کند و به رده‌های بالاتر صعود کنند. شرایط سایر تیم‌ها هم مثل صبا بوده است.

کشوری‌فرد در مورد اینکه آیا در نیم‌فصل تیم را تقویت خواهد کرد گفت: بله ما دو بازیکن در پست مهاجم و یا هافبک جذب خواهیم کرد که ایرانی خواهند بود. مایلی‌کهن اسامی این بازیکنان را به من داده است اما من نمی‌توانم هم‌اکنون نام آنها را بگویم زیرا نیم‌فصل تمام نشده و با بازیکنان هم صحبتی انجام نداده‌ایم.

وی در مورد اینکه آیا صبا لیست مازاد هم دارد تصریح کرد: تاکنون که مایلی‌کهن لیستی به من نداده است.

مدیرعامل باشگاه صبا در مورد وضعیت رضا عنایتی و صحبت‌هایی که در خصوص پیوستن او پس از خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال مطرح شده یادآور شد: همیشه در نیم‌فصل چنین اتفاق‌هایی رخ می‌دهد. سال گذشته که عنایتی در مس بود چنین مسائلی پیش می‌آمد دو سال پیش که عنایتی در صبا بود باز هم چنین مسائلی مطرح شد. به هر حال او بازیکن حرفه‌ای است و شاید این مسائل وجود داشته باشد زیرا عنایتی بازیکن بزرگی است و امکان دارد از چند تیم هم پیشنهاد داشته باشد اما با توجه به اینکه او بازیکن حرفه‌ای است اولویت خود را صبا قرار خواهد داد.

کشوری‌فرد در مورد مطرح شدن نام سید‌مهدی حسینی به عنوان بازیکن دوپینگی تصریح کرد: او بازیکن جوانی است و ۱۷ سال سن بیشتر ندارد. او اطلاعی از این موضوع نداشته و به دور از اطلاع باشگاه چنین کاری را انجام داده است. نمی‌دانم چه چیزی مصرف کرده است ما حتی در باشگاه به بازیکنان گفته‌ایم اگر می‌خواهند قرص آسپیرین هم مصرف کنند با نظر پزشک این امر صورت گیرد. او خودش از این موضوع آگاه نبوده و به علت سن کمی که داشته ناشیگری‌ کرده است. حسینی نمی‌دانسته که این دارو جزو موارد دوپینگی است.

وی در مورد اینکه آیا مسئولان باشگاه در جریان این موضوع نبودند گفت: هیچ کس در جریان نبود وگرنه اجازه نمی‌دادیم او وارد زمین شود ما اطلاعی از این مسئله نداشتیم و او خودش دست به چنین کاری زد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391