برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبرنگاری که به مربی استقلال اطمینان قهرمانی داد!

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۳ — فارس

کنفرانس خبری مربیان سایپا و استقلال که در هیئت فوتبال استان البرز برگزار شد حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

نشست خبری سرمربیان تیم‌های فوتبالسایپا و استقلال امروز در هیئت فوتبال استان البرز برگزار شد که حاشیه‌هایی را به شرح زیر به همراه داشت:

* در این نشست امیر قلعه‌نوییشرکت نکرد ومجید صالح مربی استقلال پاسخگوی خبرنگارانبود.

*قرار بود نشست خبری ساعت۱۳ برگزار شود که این کنفرانس با تاخیری ۱۰ دقیقه‌ای آغاز شد.

*هوای بارانی باعث شده بود تا دمای هوا در این استان کاهش یابد و هوا سرد بود؛ امااتاق کنفرانس از هوای بیرون سردتر بود و باعث شد تاتعدادی از خبرنگاران نسبت به هوای سرد سالن معترض شوند.

*پذیرایی از خبرنگاران و افرادی که در نشست حضور داشتند بسیار جالب توجهبود و فردی که از خبرنگاران پذیرایی می‌کرد در حین کنفرانس خبری به پخش چای و شیرینی اقدام می‌کرد و البته به دلیل اینکه خبرنگاران مشغول نوشتن صحبت‌های صالح بودنداز خوردن امتناع کردند.

* استقبال خوبی از مربیان دو تیم توسط خبرنگاران صورت گرفته بودو خبرنگاران زیادی که اکثراً بومی استان البرز بودند در سالن حضور داشتند.

*سوالات خبرنگاران حاضر در سالن هم جالب توجهبود و همین موضوع باعث شده بود که صالح مربی استقلال با شور و هیجان خاصی و با حوصلگی پاسخگوی خبرنگاران باشد و صحبت‌هایی را درباره زمان حضورش در سایپا و ذوب آهن و...هم مطرح کرد!

* در حاشیه این نشست یکی از خبرنگاران در ادامه صحبت‌های صالحبه مربی استقلال اطمینان داد که استقلال در پایان فصل قهرمان لیگ می‌شود که البته مربی استقلال ترجیح داد که مثل این خبرنگار، قاطعانه این موضوع را مطرح نکند.

*سوالات متعدد خبرنگاران و صحبت‌های طولانی صالح باعث شد که انگین فیرات سرمربی سایپا که قرار بود ساعت ۱۳:۳۰ وارد سالن شود پشت در سالن بماند و همین موضوع اعتراض‌هایی را از سوی او دربرداشت.

*در نهایت صحبت‌هایصالحدر ساعت ۱۳:۴۰ بهپایان رسید و انگین فیرات دقایقی را داخل سالن منتظر خروج مربی استقلال بود.

*پس از پایان صحبت های صالح، فیرات به استقبال مربی استقلال رفت و او رابه آغوش کشیدو آنها دقایقی هم به صحبت با یکدیگر پرداختند.

دیدار تیم‌های سایپا و استقلال فردا در ورزشگاه انقلاب کرج ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391