برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلعتبری: تایلند بسته بازی نکرد،توانستیم فوتبال بازی کنیم

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۳ — خبرآنلاین

محمدرضا خلعتبری در بازی با تایلند به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد و پایه‌گذار گل سوم تیم‌ملی شد

در مورد مسابقه با تایلند با خلعتبری صحبت کرده‌ایم.

*چرا در ترکیب اصلی قرار نداشتی؟

نظر کادرفنی بود.

*نیمکت‌نشینی برای بازیکن باسابقه‌ای مثل تو سخت نیست؟

هیچ‌کس از نیمکت‌نشینی خوشش نمی‌آید اما در کار گروهی مربی تصمیم‌گیرنده است و باید تابع نظر او بود.

*تیم‌ملی خیلی بهتر از بازی رفت ظاهر شد، تغییر تاکتیکی داشتید؟

تایلند در بازی رفت مهمان بود و فوتبال خیلی بسته‌ای انجام داد و تمام نفراتشان در زمین خودشان دفاع می‌کردند، در بازی جمعه در خانه خودشان و در ورزشگاه راجامانگالا دنبال حمله هم بودند و فضا اجازه داد فوتبال بازی کنیم و راحت‌تر از بازی رفت به دروازه‌شان برسیم، در عین حال بازی رفت در شرایطی برگزار شد که تیم‌ملی ۴ ماه به اردو نرفته بود اما برای بازی برگشت تجربه بازی در کنار هم را داشتیم چون چند هفته قبل در ورزشگاه آزادی بازی کرده بودیم.

*در صحنه گل سوم با یک حرکت انفرادی توانستی جهانبخش را در موقعیت گلزنی قرار دهی و این بازیکن هم از تو قدردانی کرد.

فضا طوری نبود که بتوانم زودتر پاس بدهم و مجبور شدم دفاع حریف را فریب بدهم، دورش بزنم و خوشبختانه جهانبخش در موقعیت خوبی قرار گرفت و توانست پاس مرا گل کند. خوشحالم این مهاجم جوان پایش به گل باز شد چون این گل می‌تواند اعتماد به‌نفس او را افزایش دهد.

*بازی با لبنان در بیروت یادآور خاطره تلخ شکست پارسال است، شما هم در آن بازی عضو تیم بودی، در این زمینه چه صحبتی داری؟

آن باخت یک اتفاق بود. زمین بیروت کیفیت خیلی بدی داشت. ما چندین موقعیت گل داشتیم و به نظرم فوتبال روی بدش را به ما نشان داد و هرچه زدیم به در بسته خورد. به هر حال باید این‌بار سعی کنیم در بیروت روی همین زمین خراب لبنان را ببریم. در فوتبال اتفاق افتاده که تیمی مثل برزیل هم به یک حریف کوچکتر باخته و این نشانگر ضعف یک تیم نیست، باخت به لبنان حادثه بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391