برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خانزاده: رویانیان قرارداد دوازده ساله جلویم گذاشت

چهارشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۰ — گل

همین چند روز پیش آقای رویانیان یک پیشنهاد ۱۲ ساله جلوی من گذاشتند تا با پرسپولیس تمدید کنم .قبول نمی کنند رضایت دائمی من را بدهند .

محمدرضا خانزاده مدافع مورد علاقه کی روش به حساب می آید . او در هر شرایطی که بود به تیم ملی دعوت می‌شد واین نشان از علاقه کی روش به او دارد . اما دیگر وقتی برای از دست دادن جام جهانی نیست و خانزاده برای جانماندن از رقبا باید بازی کند و شاید همین باعث شود او از پرسپولیس نیم فصل جداشود
کارت با ذوب آهن کجا کشید ؟
آقای رویانیان با من صحبت کردند در مورد این تیم اما اصراری نداشتند به این تیم بروم . اما هنوز از ذوب آهنی‌ها تماسی با من نگرفته اند وخبری نیست .
چرا باید با تو تماس بگیرند؟
به هرحال من شرایطی دارم که باید در مورد آن صحبت کنم .
گویا با تیم های دیگر هم صحبت کردی ؟
من صحبتی با تیمی نکردم ... آنها با من صحبت کردند و پیشنهاد زیاد است از تیم کورس قهرمانی پیشنهاد هست تا تیم بحران زده
چقدر احتمال دارد بروی ؟
برای رفتن به جام جهانی باید بیشتر بازی کنم و حرف هایم را به آقای رویانیان زدم و ایشان همه چیز را به خودم واگذار کردند تا تصمیم بگیرم .
رفتنت دائمی خواهد بود ؟
همین چند روز پیش آقای رویانیان یک پیشنهاد ۱۲ ساله جلوی من گذاشتند تا با پرسپولیس تمدید کنم .قبول نمی کنند رضایت دائمی من را بدهند .
بادایی حرف نزدی برای بازی نکردن ؟
نه حرفی نزدم ... فوتبال حرفه ای است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391