برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خانزاده : ذوب آهن هم برای توافق با من باید به تهران بیاید

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۰ — گل

محمدرضا خانزاده مدافع ملی پوش پرسپولیس در مورد انتقالش به ذوب آهن در نیم فصل به جای محسن مسلمان نظرات خودش را دارد .

محمد رضا خانزاده

او معتقد است باید احترامش در این انتقال حفظ شود :" من هیچ اطلاعی از این انتقال ندارم و هنوز کسی با من صحبت نکرده است . فقط این را می دانم که علی آقا مصاحبه کردند و گفتند بازیکنی از تیم در نیم فصل جدا نمی شود ولی حالا می خوانم بخشی از یک انتقالی هستم که هوز هیچ جیزی در مورد آن نمی دانم .
خانزاد ادامه میدهد : من تمرکزم روی بازی های پرسپولیس است و نمی خواهم ذهنم را با حرف های رسانه‌ها مشغول کنم . اگر کسی من را می خواهد و با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده است باید با من صحبت کند و در صورت توافق اتفاقی رخ داده می شود . تنها چیزی که در این روزها آزارم می دهد نوع حرفها و خبر هاست . فقط به همه می گویم باید احترام ما در این حرفها و مذاکرات حفظ شود . محسن مسلمان بازیکن خوبی است و دوست ماست اما من و میلاد هم بازیکن ملی هستیم و شخصیت خودمان را داریم .
او می گوید : خدارا شکر که آقای رویاینان آنقدر برای بازیکنان احترام قائل است که حتی برای مسلمان به اصفهان رفتند . حالا اگر ذوب آهنی‌ها هم پیشنهادی دارند باید به تهران بیایند این پیشنهاد را ارائه کنند . وقتی آدم بزرگی مثل رویانیان به اصفهان می‌رود ... ذوبی‌ها هم باید برای توافق با من به تهران بیایند تا پیشنهاداتشان را ارائه کنند من هم پیشنهادم را به آنها بدهم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391