برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوراکچی: قربانی شدیم

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۳ — فارس

سرمربی تیم فوتسال میثاق گفت: به نظرم اگر اعضای کمیته انضباطی در سالن حضور داشتند نظر دیگری داشتند و ما قربانی شدیم.

محمود خوراکچی در خصوص رای کمیته انضباطی مبنی بر ۳ بر صفر بازنده اعلام کردن میثاق در دیدار مقابل دبیری اظهار داشت: در حق تیم ما اجحاف شد. ما آنها را به خدا واگذار می‌کنیم. تابع قانون هستیم و این مسئله را اجرا خواهیم کرد. کسانی که در سالن بودند دیدند که چه اتفاقاتی رخ داد. ما هیچ نقشی در این مسائل نداشتیم.

وی ادامه داد: افتخاری که در سالن حضور داشت نظرش بر تکرار بازی بوده و اگر یکی از اعضای کمیته انضباطی در سالن حضور داشت نظرش متفاوت بود. به نظرم ما قربانی شدیم. امیدوارم این رای حقی را ناحق نکرده باشد زیرا اگر اینگونه باشد باید تاوانش رادر آینده پس بدهند.

سرمربی میثاق خاطرنشان کرد: اگر امتیازی به ناحق به تیمی داده شود در آینده گریبانگیر تیم خواهد شد و تاوانش را باید پس بدهد. امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم و دبیری در آینده به خاطر این موضوع ضرر نکند. به هر حال ما تمام تلاش خود را در بازی‌های آینده انجام خواهیم داد و با قدرت به بازی‌های دیگر فکر می‌کنیم.

خوراکچی تصریح کرد: اتفاقاتی که در سالن رخ داد خیلی طبیعی بود و بدتر از این مسائل در هفته‌های گذشته به وجود آمده بود و بازی ادامه پیدا کرده بود. در آینده نیز چنین مسائلی وجود خواهد داشت و بدتر از این اتفاقات را شاهد خواهیم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391