برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوراکچی: شمسایی بگوید شوتش گل شده یک ثانیه هم نمی‌مانم

جمعه، ۱۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۱ — فارس

سرمربی تیم فوتسال میثاق گفت: اگر شمسایی پس از بازدید فیلم بگوید که شوتش تبدیل به گل شده من دیگر یک ثانیه هم در فوتسال نخواهم ماند.

وحید شمسایی

محمود خوراکچی در خصوص اتفاقات به وجود آمده در دیدار روز گذشته بین دو تیم‌های میثاق و دبیری و نیمه تمام باقی ماندن این دیدار اظهار داشت: اینکه شمسایی گفته بازی برد و باخت دارد من هم این موضوع را قبول دارم مگر ما غیر از آن می‌گوییم هفته گذشته که ما مقابل هلال‌احمر ۴ گل خوردیم مگر اعتراضی کردیم. آنها چهار گل سالم به ما زدند و بازی را بردند ما هم در آن بازی محکوم به شکست بودیم مگر قرار بوده ما نبازیم یا قرار بوده ما جنجالی بپا کنیم.

وی ادامه داد: ناراحتی من از برد و باخت نیست بلکه از این موضوع است که چرا بازی باید نیمه کاره تمام شود این موضوع در بیرون بازتاب دارد و همه فکر می‌کنند که چه اتفاقات و جنجالی در فوتسال به وجود آمده واقعا دیدار روز گذشته می‌توانست به تاریخ بپیوندد و بهترین بازی لیگ نام بگیرد اما ناگهان سر یکسری عوامل بازی نیمه‌تمام باقی گذاشته شد.

سرمربی میثاق یادآور شد: حالا که چنین اتفاقی افتاده نباید سر همه نیزه‌ها را به سمت تیم میزبان گرفت در این صورت ظلم به تمام عیار است اگر چنین اتفاقاتی در فوتبال می‌افتاد هم اکنون جنگ جهانی دوم رخ داده بود داستان فوتبال و فوتسال خیلی تفاوت دارد در فوتسال تماشاگران به زمین نزدیک هستند و ما نمی‌توانیم در این فاصله نزدیک کاری کنیم و کنترلی داشته باشیم. من به شمسایی گفتم به عنوان کاپیتان تیم ملی و بازیکنی که اسطوره ایران و جهان است کاری به تماشاگران نداشته باشد حالا آنها شعاری می‌دهند او به بزرگی خود ببخشید حتی قبل از بازی یک دقیقه برای شمسایی دست زدند اما آیا شمسایی نباید احترامکسوت سرمربی‌گری را نگه‌دارد.

خوراکچی خاطر نشان کرد: شمسایی به گونه‌ای مصاحبه کرده که هر کسی آن را می‌خواند فکر می‌کند او چقدر مظلوم بوده چرا آنقدر حق به جانب صحبت می‌کند من همین جا اعلام می‌کنم اگر وحید شمسایی خودش قبول کند که شوتی که زده تبدیل به گل شد یک ثانیه هم در فوتسال نمی‌مانم و از این رشته خواهم رفت. من می دانم که اگر شمسایی گفته توپش تبدیل به گل شد هنوز فیلم بازی را ندیده است او آدم معتقدی است و می‌دانم اگر فیلم بازی را ببیند خودش متوجه می‌شود توپش به گل تبدیل نشده است. اما اگر شمسایی اعلام کرد که توپش گل نشده کاری کنیم که حق به حق‌دار برسد یعنی کمیته انضباطی تصمیمی بگیرد که نه دبیری ضرر کند و نه میثاق.

سرمربی میثاق در مورد اینکه شمسایی اعلام کرده روز قبل از بازی اتفاقاتی بین شمسایی و خوراکچی به وجود آمده که او نمی‌خواهد در این مورد صحبت کند گفت: روز قبل از بازی هیچ اتفاقی نیفتاد من به شمسایی زنگ زدم گفتم برای تمرین به سالن ما بیاید او گفت که ترافیک زیاد است و بازیکنان به علت خستگی راه نمی‌توانند بیایند. موضوع دیگری رد و بدل نشد. اگر مسئله‌ای بوده خواهش می‌کنم او بیاید و این موارد را اعلام کند. تنها چیزی که من با شمسایی صحبت کردم این موضوع بود که تمام دوربین‌ها روی من و اوست و از وی خواهش کردم مسائل اخلاقی را رعایت کند زیرا ما از دوستان قدیمی هستیم که بایکدیگر روابط خانوادگی داریم.

خوراکچی در مورد اینکه شمسایی اعلام کرده شرایط دبیری بهتر از میثاق بوده و تیم حریف ۵ خطای شده بود تصریح کرد: شمسایی به عنوان یک اسطوره فوتسال خودش می‌داند که همیشه ۵ خطا شدن دلیل بر برتری نیست در فوتسال هر اتفاقی ممکن است رخ داد به هر حال ما هم دست و پا بسته نیستیم و نایستاده‌ایم تا آنها به ما گل بزنند ما هم راهکاری برای این موضوع داریم و به حریف موقعیت نمی‌دهیم تا از پنالتی دوم استفاده کند. آیا در جریان بازی ما چهار بار توپ را به تیرک زدیم یا شما؟ گل ما تنها روزی بود که راحت بود و اذیت نشد اما در مقابل ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

سرمربی میثاق در مورد صحبت‌های مدیرعامل دبیری مبنی بر اینکه خوراکچی قصد داشته بازی را به جنجال بکشاند گفت: فرزین خودش هم زمانی که بازی می‌کرد شخصیتش در زمین و بیرون بسیار متفاوت بود او ۴۰ دقیقه پراسترس را در زمین سپری می‌کرد. معتقدم او فلش‌بکی به گذشته بزند و ببیند من چه کارهایی برای فوتسال انجام داده‌ام و خودش چه کارهایی انجام داده است ما به دنبال جنجال بودیم؟! نکند او فال‌بین است و ذهن آدم‌ها را می‌بیند با احترامی که برای او قائلم اما این صحبت‌ها را تکذیب می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391