برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوش نظر: کار برخی باشگاه‌ها در نقل و انتقالات اخلاقی نبود

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۷ — فارس

سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: متاسفانه در اقدامی غیراخلاقی تیم‌ها ۴ ماه قبل از پایان نیم فصل با بازیکنان تیم‌های دیگر مذاکره کرده‌اند.

حسین خوش‌نظر اظهار داشت: پیش از این دستورالعملی به باشگاه‌ها داده‌ بودند که در طول مسابقات هیچ باشگاهی حق مذاکره با بازیکنان تیم‌های دیگر را ندارد. ما به این دستور عمل کردیم و اکنون که نیم فصل است و با هر بازیکنی که مورد نظر سرمربی تیم ما است تماس می‌گیریم می‌گوید من پیش از این به باشگا‌ه دیگری قول داده‌ام و اگر با آنها به توافق نرسم با شما مذاکره می‌کنم.

وی ادامه داد: در واقع اینطور که از شواهد مشخص است چهار هفته قبل از پایان نیم فصل باشگاه‌ها مذاکرات‌شان را با بازیکنان تیم‌های دیگر شروع کرده بودند. حتی یک باشگاهی چهار هفته قبل با بازیکن ما مذاکره کرده است. این اقدام‌ها اخلاقی نیست. این فصل که تمام شد اما از فصل آینده اگر زنده بودیم ما هم مثل سایر باشگاه‌ها قبل از شروع نیم فصل با بازیکنان مدنظرمان مذاکره می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391