برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کرانچار: ابراهیم‌زاده سزاوارترین جانشین من خواهد بود

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۰ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: نه تنها ابراهیم‌زاده که هر مربی دیگری دوست دارد در سپاهان کار کند. ابراهیم‌زاده مربی موفقی است و اگر روزی سپاهان را ترک کنم، سزاوارترین فرد برای جایگزینی من است.

زلاتکو کرانچار

زلاتکو کرانچار به دلیل زمان پروازش با یک ساعت تاخیر در نشست خبری دیدار با نفت تهران حضور یافت و نزدیک به نیم ساعت نیز صحبت کرد. این در حالی است که طبق قوانین سازمان لیگ، سرمربیان تیم‌ها در صورت تاخیر یا در غیبت در نشست‌های خبری با جریمه مواجه شده و تنها می‌توانند حداکثر ۱۵ دقیقه با اصحاب رسانه صحبت کنند.

کرانچار در این نشست ابتدا ضمن عذرخواهی بابت تاخیرش تصریح کرد: ساعت ۱۴ پرواز داشتم و به دلیل ترافیک دیر رسیدم اما از صبر شما تشکر می‌کنم. همانطور که شما امروز منتظر من ماندید، من هم در دو بازی اخیر منتظر گل‌های بازیکنانم بودم (با خنده)!

سرمربی تیم سپاهان در ادامه در مورد وضعیت تیمش و بازی فردا با نفت بیان کرد: دو باخت غیرقابل انتظاری را که پشت سر گذاشتیم و این نتایج ما را در بازی فردا وادار به برد می‌کند. آگاه هستیم که نفت تیم بسیار با کیفیتی است و مقابل تیم‌های بالای جدولی ساده نتیجه را واگذار نمی‌کند. ما می‌دانیم مجبوریم برای الحاق خودمان به صدر جدول، به برد برسیم تا از نفتی که از ما دو امتیاز جلوتر است، پیشی بگیریم. ما در این بازی محرم نویدکیا و سوکای را در اختیار نخواهیم داشتیم. این دو بازیکن از ابتدای فصل مصدومند. هادی عقیلی نیز در بازی جام حذفی دچار کشیدگی از ناحیه پشت پایش شده و به احتمال زیاد نمی‌تواند مقابل نفت بازی کند ولی تا فردا صبر می‌کنیم. اگر عقیلی نرسید، حسین مرادوند بازیکن جوانمان را جایگزینش می‌کنیم.

کرانچار همچنین در مورد حواشی که این روزها پیرامون سپاهان بوده و برخی رسانه‌ها از استعفای او خبر داده‌اند، اظهار کرد: نمی‌دانم این اخبار از طرف کدام منبع بیرون آمده است. ما اگرچه قهرمان جام حذفی شدیم اما حضور ما در این مسابقات باعث شد که جام باشگاه‌های آسیا را از دست بدهیم. این شکست را با آرامش پذیرفتیم. به هرحال جام حذفی جام شگفتی‌هاست. صنعت نفت از بی‌احتیاطی ما استفاده کرد و پیروز شد. در جلسه دو روز پیش گفتیم باید در فصل نقل‌وانتقالات تیم تقویت شود و همچنین در بازی فردا با انگیزه تمام بازی کنیم.

کرانچار همچنین درباره درگیری هواداران در تمرین دیروز تیمش توضیح داد: ما در آخرین نوبت تمرین قبل از بازی هواداران را راه نمی‌دهیم چون تمرین تاکتیکی داریم. دیروز هم هواداران زیادی آمده بودند اما گروه کوچکی که هوادار هم نبودند، به بازیکنان پرخاشگری کردند اما با واکنش هواداران روبه‌رو شده و اردو را ترک کردند. نمی‌دانم حضور این گروهک چه بود اما می‌دانم برای تحریک آمده بودند. در سال سوم برای جام گام برداریم و دو قهرمانی اخیرمان باعث شده مزاحمت‌هایی برایمان ایجاد شود. فکر می‌کنم برخی که نمی‌خواهند موفقیت ما را ببینند و یا در حال حاضر در باشگاه حضور ندارند، دست به چنین کاری می‌زنند. معتقدم دو باخت دلیل نمی‌شود هواداران دست به چنین کاری بزنند و قطعا درگیری از جانب کسانی بود که تحریک شده‌اند.

در ادامه خبرنگاری از کرانچار درباره احتمال جایگزینی ابراهیم‌زاده به جای او در سپاهان پرسید. کرانچار دراین‌باره گفت: نه تنها ابراهیم‌زاده که هر مربی دیگری دوست دارد در سپاهان کار کند. ابراهیم‌زاده مربی موفقی است که با ذوب‌آهن تا فینال جام باشگاه‌های آسیا پیش رفته و با نفت هم نتایج خوبی گرفت. اگر روزی سپاهان را ترک کنم، ابراهیم‌زاده سزاوارترین فرد برای جایگزینی من است. ضمن اینکه او اصفهانی هم هست.

وی درخصوص این پرسش که فکر می‌کند افرادی از باشگاه به دنبال ایجاد اختلال هستند یا نه، تصریح کرد: حواسم به تیم بوده و متوجه نشدم کسی از باشگاه بخواهد خرابکاری انجام دهد. اما آنچه مشهود است، این بوده که هیات مدیره از اول تابستان تغییراتی داشت اما بعد از دو سال قهرمانی، میلش را برای حمایت ابراز کرد. این را هم بگویم که هیات مدیره یک ماه قبل از تمدید قراردادم تشکیل شد و از زمانی که ساکت رفت و رحیمی آمد، هیات مدیره تغییری نداشت. اعضای هیات مدیره نیز در این مدت تنها به دنبال موفقیت تیم بودند و فقط رفتن رحیمی و آمدن ترابیان تغییر به وجود آمده در سپاهان بود. ترابیان نیز بعد از آمدنش مغز اصلی مشکلات را پیدا کرد و درصدد برطرف کردن آنها گام برداشته است. بنابراین فکر نمی‌کنم کسی در هیات مدیره خلاف میل باشگاه عمل کند.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کند احساس می‌کند که تعدادی از بازیکنانش در انجام وظایف کوتاهی کرده‌اند، افزود: در خلال تمرین و مسابقه‌ها این موضوع را ندیده‌ام که بازیکنی بخواهد عمدا کوتاهی کند. البته تعدادی از آنها تاثیری که ما می‌خواستیم را نداشتند. درخلال پیگیری مسابقات با آنالیزهایی که کردم، فهمیدم کدام از بازیکنان در سطح وظایف داده شده عمل کرده‌ و کدام آن را انجام نداده‌اند. از همین رو در جلسه اخیر تعدادی از آنهایی که نمی‌توانند از عهده وظایف‌شان بربیایند را کنار گذاشتم و قرار است تعدادی را هم جذب کنیم.

وی افزود: خدایی نکرده قصد این را ندارم که دشمنی یا لجاجت با بازیکن کرده و آن را حذف کنم. بلکه بازیکنان تعهدات حرفه‌ای دارند و من با آنها و به خصوص ملی‌پوشان صحبت کرده‌ام که در تیم ملی، خودشان را بیشتر مطرح کنند و در تیم خودمان نیز تاثیر بهتری داشته باشند. اگر بازیکنی نتواند از عهده وظایفش برآید، خودش را حذف کرده است. با این حال من هیچ‌گاه غرض‌ورزی ندارم.

کرانچار در پاسخ به این پرسش که آیا لیست مازاد را اعلام می‌کند، مطرح کرد: فعلا تا زمانی که جایگزینی نداشته باشم، نمی‌توانم کسی را خط بزنم. اما دو، سه نفر هستند که در رسانه‌ها و یا از کانال‌های مختلف اعلام ترک تیم کرده‌اند. اما با توجه به اینکه فردا بازی داریم صحیح نیست اسامی را اعلام کنم. مگر اینکه مطمئن شوم جایگزینی برایشان دارم. ضمن اینکه به این شکل نیست بازیکن هرجایی که خودش می‌خواهد برود. باشگاه خواهان باید هزینه انتقال را بدهد و تمامی شرایط لحاظ شود.

سرمربی سپاهان افزود: بازیکن در اول فصل آمده و با مبالغ هنگفت و پیش‌قرارداد بالا بعد از دو بازی که دیده فیکس نیست حرف از رفتن زده است. این بازیکن ثابت می‌کند در سطح باشگاهی مثل سپاهان و قهرمانی نیست. او اگر در باشگاهی زیر سایه رقابت قرار گیرد، خرد می‌شود. همچنین ما نباید به چنین بازیکنی اجازه بدهیم هرجا دلش خواست برود چون برخورد خوبی با سپاهان نداشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391