برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دو بازی زلزله برانگیز در لیگ برتر؛روز سرنوشت لوکا،زلاتکو و منصور

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۳ — گل

بدون شک باخت دیگری از راه آهن سورینت عرصه را برای منصور ابراهیم زاده تنگ خواهد کرد و شاید قبل از اینکه مدیران صبور سورینت دست به تغییر در کادر فنی تیم شان بزنند

فردا دو بازی فوق العاده مهم در هفته آخرنیم فصل اول برگزار می شود که می تواند اتفاقات مهمی را به دنبال داشته باشد. بدون شکفردا بسیاری از نگاه‌ها و گوش‌ها به نتایج دو بازیبازی نفت - سپاهانو ذوب - راه آهندوخته خواهد شد تا ببیننددر تهران و اصفهان چه نتایجی رقم می خورد.

بدون شکباختدیگری ازراه آهن سورینتعرصه را برایمنصور ابراهیم زاده تنگ خواهد کرد و شاید قبل از اینکه مدیران صبورسورینت دست به تغییر در کادر فنی تیم شان بزنندخود ابراهیم زاده کارش را رها کند و برود.البته ابراهیم زاده هم بدون گرویی لازماز سمتش استعفا نخواهد داد.او پیشنهاد جدی سپاهان را در جیب دارد ودر صورت نتیجه نگرفتنزردهای نصف جهان مقابل نفت تهران می تواند جایگزین مناسبی برای او باشد.

در نقطه روبرویمنصور،لوکا بوناچیچروی نیمکت ذوب آهن نیز موقعیت متزلزلی داردچرا که او نیز چند هفته ای استبد نتیجه گرفته و البته با بازیکنانش اختلاف دارد.این تقابل از آنجایی کهابراهیم زاده دستیار لوکا در سپاهان بوده و با هم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته اند می تواند جالب باشد.

از طرفی برد نفت در بازی با سپاهان شاید حکم به قهرمانی این تیم در نیم فصل اول بدهد که در صورت رخ دادن این اتفاق ( بعد از پایان بازی های هفته) کار بزرگ یحیی گل محمدی وشاگردانش می تواند مهمترین اتفاق نیم فصل لقب بگیرد.

در نقطه مقابل یحیی البتهموقعیت زلاتکو کرانچار با وجود تکذیب های مدیران سپاهان متزلزل استو شاید او که قهرمان نیم فصل لیگ دوازدهم بودهدر صورت توقف مقابل نفت از سپاهان کنار گذاشته شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391