برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی‌کیا فیفایی می‌شود؟

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۲ — گل

ما فعلا یک ایرانی در کمیته‌های فیفا داریم و علی کفاشیان عضو کمیته فوتسال فیفاست اما این قول را می‌دهم که یک ایرانی دیگر را به عضویت یکی دیگر از کمیته‌های فیفا در بیاوریم.

مهدی مهدوی‌کیا

سپ بلاتر رئیس کمیته فیفا در کنفرانسمطبوعاتی امروز خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران اعلام کرد یک ایرانی به زودی به عضویت یکی از کمیته‌های فیفا در خواهد آمد. این پاسخ سوالی بود که درباره علت حذف علی دایی از کمیته جوانان فیفا پرسیده شد.

حتما می‌دانید که علی دایی به دلیل مشغله کاری از حضور در جلسات کمیته جوانان فیفا عذر خواست و سمت خود را به فرد دیگری داد. بلاتر در توضیح این ماجرا گفت: ما فعلا یک ایرانی در کمیته‌های فیفا داریم و علی کفاشیان عضو کمیته فوتسال فیفاست. (در این لحظه لبخند کفاشیان نشان می‌داد که چه انتخاب مناسب و شایسته‌ای است) اما این قول را می‌دهم که یک ایرانی دیگر را به عضویت یکی دیگر از کمیته‌های فیفا در بیاوریم.

به نظر می‌رسد مهدی مهدوی‌کیا با توجه به حضور فعال در دیدار بلاتر از ایران و گفت‌وگوهای خصوصی با وی، ایرانی بعدی است که به عضویت یکی از کمیته‌های فیفا درمی‌آید.

مهدی مهدوی‌کیا در کنفدراسیون فیفا در بخش توسعه فوتبال پایه صاحب سمت است. به نظر می‌رسد مهدوی‌کیا علاقمند به فعالیت در این حوزه است و با توجه به نام نیکش در فوتبال آسیا به زودی به جلسات فیفا در زوریخ برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391