برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن:حکمی مربوط به یکی از آقایان روی میز نبی خاک می خورد

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۲ — اوج نیوز

سرمربی تیم صبا گفت:آیا با کسانیکه بدترین اهانت‌ها را به جامعه داوری می کنند اینطور برخورد می شود؟

محمد مایلی کهن

محمد مایلی کهن پس از شکست تیمش در بازی مقابل سایپا اظهار داشت:سایپا تیم خوبی بود.متاسفانه شرایط طوری رقم خورد که وقتی عنایتی در اوایل بازی یک موقعیت صد در صد را از دست داد توپ در برگشت به گل سایپا شد.ما در نیمه دوم بازی تکضرب را در دستور کار قرار دادیم اما روی غافلگیری گل دوم را خوردیم.در ادامه بازیکنان توانستند یکی از گل‌ها را جبران کنند اما متاسفانه بخت با ما یار نبود.توپ هایی را از چند قدمی گل نکردیم و این باعث شکست ناباورانه ما شد که به نوعی به خاطر عدم رعایت عدالت در فوتبال بود.

وی درباره اینکه داوری از بازی اخراجش کرد گفت:به هر حال ما دو سال است با احترام با جامعه داوری برخورد می کنیم ولی دلیل نمی شود در چند بازی سر ما را ببرند و امتیاز زیادی از ما بگیرند.

مایلی کهن افزود:در آن صحنه فقط به داور چهارم گفتم که کمی با انصاف تر و با عدالت تر به صحنه‌ها نگاه کن و آیا با کسانیکه قلدر و زورگو هستند هم اینطور برخورد می کنی؟آیا با کسانیکه بدترین اهانت‌ها را به جامعه داوری می کنند اینطور برخورد می شود؟چرا تصمیمی درباره آنها گرفته نمی شود.حکمی مربوط به یکی از آقایان روز میز نبی،دارد خاک می خورد ولی ایشان جرات اعلام این حکم را ندارد.لطفا این قضیه را پیگیری کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391