برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منصوری با تساوی با دبیری لک را به صدر رساند

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۵ — باشگاه خبرنگاران

هفته نهم لیگ برتر پس از هفته‌ها تعقیب دبیری توسط گیتی پسند به صدر نشینی شاگردان لک منجر شد

نخستین رقابت لیگ برتر فوتسال در هفته نهم با پیروزی گیتی پسند مقابل تندیس ماهان قم همراه بود.تیم قمی که گیتی پسند را میزبانی کرد در نیمه نخست و همچنین اوایل نیمه دوم بازی رقابت پایاپایی را به نمایش گذاشت اما در نهایت شاگردان لک بازی را به دست گرفتند تا بانتیجه ۵ بر ۳ به بازی خاتمه دهند .ماهان تندیس که در دقایق پایانی به تاکتیک ۵ نفره روی آورد نتوانست از سد گیتی پسندی‌ها بگذرد و گل نیز دریافت کرد.گلزنان این دیدار محمد کوهستانی- سعید قاسمی(۲)(ماهان تندیس)سعید تقی زاده- افشین کاظمی- محمدکرمانی(گل به خودی)- احمد اسماعیل پور- محمدکشاورز(گیتی پسند)بودند.
تماشاگران تیم ماهان تندیس پس از مشاهده عملکرد تیمشان با سر دادن شعار خواستار جدایی غیاثی از کادر فنی ماهان تندیس شدند.

در دیگر دیدار میثاق تهران که به سبب نتایج دو هفته اخیر حضور در جمع صدر نشینان را از دست داد، مقابل غیرصنعتی ماهشهر از بهترین فرصت خود استفاده کرد تا با کسب امتیاز بازی استارتی برای بازگشت به صدر بزند. این رقابت با پیروزی ۹بر۴ میثاق مقابل تیم قعر جدولی به پایان رسید.
در این دیدارموسی حسندوست- حسین سلطانی- الیاس براتی- عارف بلوکی(۲)- محسن فرهمند- مجید حاجی بنده-مجتبی حسن نژاد(۲)(میثاق) گلزنی کردند.

دیدار شهرداری ساوه و هلال احمر نیز با پیروزی تیم ساوه ای به پایان رسید تا ابطحی که تیمش این روز‌ها وضعیت خوبی ندارد ۳ امتیاز بازی را برای پایان دادن به اعتراضات کسب کند اما روند چشمگیر هلال احمر تبریز با این باخت قطع شد تا این تیم پس از هفته‌ها طعم شکست را بچشد
این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به پایان رسید.گل های این دیدار توسط محمد شجری-حسن محمدی(گل به خودی)- مصطفی ظریفیان(شهرداری ساوه)بابک الله وردی خانی(هلال احمر تبریز) به ثمر رسید.

رقابت منصوری و دبیری در قرچک نیز با تساوی۲ بر۲ به پایان رسید تا دبیری در هفته نهم صدر نشینی را به رقیب اصفهانی خود تقدیم کند و تلاش های گیتی پسند برا گرفتن این جایگاه ثمره دهد. البته شرایط نا مطلوب منصوری در این روزها این نتیجه را غیر قابل پیش بینی کرده بود اما توانایی این تیم سدی مقابل شاگردان شمسایی ساخت .
گلزنان این دیدار علی رهنما- علی کیایی(منصوری)بهروز جعفری- وحید قاسمی(دبیری تبریز) بودند.

اما در دیگر دیدار هفته نهم تاسیسات که در این هفته‌ها خوش درخشیده در اصفهان مهمان زمزمی شد که به تازگی افضلی را در کادر فنی خود دارد.البته با توجه به حضور چند روزه افضلی برای هدایت تیم انتظار عملکرد متفاوتی از این تیم اصفهانی نمی رفت در همین راستا بازی را با نتیجه ۴ بر۴ خاتمه یافت.
گل های این دیدار را علی آذرپرور(۲) مصطفی حیدری- حسین کشانی(زمزم اصفهان) به ثمر رساندند.

رقابت دو تیم راه ساری و شهرداری تبریز نیز با برتری ۶بر۴ تیم میزبان پایان یافت تا حضور ناصر صالح در کادر فنی راه ساری پس از جدایی بسطامی انتظارات هوادارن را برآورده کند اما برای نتیجه گیری به زمان نیاز است تا راه ساری از خطر سقوط و قعر جدول فاصله گیرد این در حالسیت که رویارویی با شهرداری تبریز که مقابل مدعیان لیگ عملکرد مطلوبی داشته، کار آسانی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391