برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس اعلام شد

شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۵ — ایسنا

مهرداد پولادی تنها بازیکن پرسپولیس است که در شرایط مسابقه قرار ندارد و مهرداد کفشگری هم به خاطر محرومیت از بازی با راه آهن بیشتر استراحت می‌کند.

تیم پرسپولیس

کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس به سایت باشگاه گفت که محمدرضا خلعتبری در شرایط مطلوبی به سر می‌برد و با انجام تمرینات، خود را در شرایط مسابقه نشان داد. مشکل مهرداد کفشگری هم برطرف شده و به جهت آنکه در بازی با راه آهن محروم است، ترجیح داده شد زمان بیشتری در اختیار وی قرار بگیرد تا اطمینان خاطر بیشتری حاصل شود.

کادر پزشکی پرسپولیس شرایط بازیکنان سرماخورده تیم مانند، حمیدرضا علی عسگری و علیرضا حقیقی را برای بازی با راه‌آهن آماده اعلام کرد.

بنابر اعلام کادر پزشکی، مهرداد پولادی تنها بازیکن حال حاضر تیم است که در شرایط مسابقه قرار ندارد و او هم باید دوره بدنسازی خود را کامل کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391