برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میداودی:می خواستم گل بزنم و بگویم خداحافظ کاپیتان

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۲۸ — فارس

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:اگر به پرسپولیس گل می زدم می خواستم بگویم خداحافظ کاپیتان اما هنوز فرصت هست و بازی برگشت جبران می کنم.

میلاد میداوودی

میلاد میداودی که امسال به استقلال خوزستان پیوست بعد از جدایی از آبی پوشان تهرانی به دنبال اثبات خود بود ولی در آلومینیوم در سایه مشکلات این تیم دیده نشد. این بازیکن این بار زیر نظر عبدالله ویسی و در کنار دیگر بازیکنان بومی تیم خوزستانی خوب کار کرد و حالا علاوه بر گل های سرنوشت ساز چشم به حضور در تیم ملی دارد. این بازیکن که در دیدار با پرسپولیس زیر پیراهن خود عکس فرهاد مجیدی را حک کرده بود در خصوص این حرکت و رویارویی اش با پرسپولیس صحبت هایی را انجام داده است.

متن گفت و گوی میداودی را در زیر می خوانید:

از شرایطت در خوزستان بگو. امسال در تیمی کم تماشاگر بازی می کنی.

قبول دارم که اینجا کم تماشاگرتر از استقلال تهران است ولی به هر حال تصمیم گرفتم در شهرم زیر نظر ویسی کار کنم. با او پیش از فصل صحبت کردم و فکر می کنم تصمیم خوبی گرفتم.

نتایجتان تا به اینجا راضی کننده بوده؟

نسبت به تیمی که از لیگ آمده خدا را شکر راضی کننده بوده است. البته از یک طرف هم نسبت به بازیکنانی که داریم و همه جزو با تجربه های لیگ هستند خوب نتیجه نگرفتیم ولی در نیم فصل دوم هماهنگ تر خواهیم شد.

کار کردن با عبدالله ویسی چطور است؟ خیلی‌ها معتقدند او در انتخاب بازیکنانش ریسک زیادی می‌کند و همین ریسک باعث می شود ضربه بخورد مثل سال گذشته؟

ویسی نشان داده مربی موفقی است. او با صبا بسیار خوب نتیجه گرفت و شاید در پیکان موفق نشد اما بازیکنان جوان خوبی را معرفی کرد. از یک جهت با حرفی که شما می زنید موافقم و شاید چیزی که خود او فکر می‌کند از آب در نیاید. ولی قطعا خود او بهترین تصمیم گیرنده است و من اعتقاد دارم ویسی جزو موفق ترین مربیان ایران است چون با خیلی از مربیان کار کردم و امسال هم با استقلال خوب کار کرده ایم و امیدوارم آخر فصل نتایج خوبی بگیریم.

در بازی با پرسپولیس یک امتیازی گرفتید که ۳ امتیاز می ارزید و این مسئله باعث شد تا دایی نسبت به عملکرد تدافعی استقلال اعتراض کند.

قبول کنید که تیم ما نسبت به پرسپولیس شرایط متفاوتی دارد. ما در ورزشگاه آزادی مقابل آن همه تماشاگر نمی توانستیم از ابتدا حمله کنیم. از سویی دیگر چند مصدوم داشتیم و حتی کلاه کج بعد از هفته‌ها به جمع ما اضافه شد. پرسپولیس در آستانه قهرمانی نیم فصل بود و هر تیمی به جای ما بود تدافعی بازی می کرد. خدا را شکر که یک امتیاز از این تیم در آزادی گرفتیم و مطمئن هستم که این یک امتیاز در آینده به درد ما خواهد خورد.

در این بازی خیلی انگیزه داشتی و در بعضی از صحنه‌ها سر هم تیم هایت فریاد می کشیدی؟

من با دو تیم استقلال اهواز و استقلال تهران به پرسپولیس گل زده بودم و دوست داشتم با سومین تیم یعنی استقلال خوزستان همین کار را انجام دهم. گل زدن به پرسپولیس به خصوص در ورزشگاه آزادی حال و هوای خاصی دارد.اگر موقعیت هایی که داشتیم و حتی می توانستیم به دست آوریم تبدیل به گل می‌شد همه چیز خوب پیش می رفت. حتی در بعضی از صحنه‌ها می توانستم تک به تک شوم و چون این اتفاق نیفتاد کمی عصبی شده بودم.

در این بازی خیلی انگیزه داشتی و در بعضی از صحنه‌ها سر هم تیم هایت فریاد می کشیدی؟

من با دو تیم استقلال اهواز و استقلال تهران به پرسپولیس گل زده بودم و دوست داشتم با سومین تیم یعنی استقلال خوزستان همین کار را انجام دهم. گل زدن به پرسپولیس به خصوص در ورزشگاه آزادی حال و هوای خاصی دارد.اگر موقعیت هایی که داشتیم و حتی می توانستیم به دست آوریم تبدیل به گل می‌شد همه چیز خوب پیش می رفت. حتی در بعضی از صحنه‌ها می توانستم تک به تک شوم و چون این اتفاق نیفتاد کمی عصبی شده بودم.

زیر پیراهنت عکس فرهاد مجیدی بود و منتظر بودی آن را به همه نشان دهی...

متاسفانه نتوانستم گل بزنم ولی خیلی فکر کردم که عکس آقا فرهاد را زیر پیراهنم چاپ کنم.اگر گل می زدم پیغامم این بود که با مجیدی اینگونه خداحافطی کنم. البته هنوز بازی برگشت باقی مانده و به امید خدا در اهواز این کار را انجام می دهم.

چه خاطره ای از بازی در کنار مجیدی داشتی؟

کار با او خیلی لذت بخش بود. من از بچگی علاقه شدیدی داشتم که کنار مجیدی بازی کنم و خوشبختانه دو سال در کنار او بودم. در یکی از بازی هایی که استقلال با سپاهان در تهران داشت و ما ۴ بر ۳ حریف را شکست دادیم قبل از بازی مجیدی یک جفت استوک طلایی به من داد و گفت میلاد این کفش‌ها را بپوش حتما گل می زنی. من در آن بازی دو گل زدم و یک ضربه کاشته زیبا هم زدم که به دست رحمتی خورد و در برگشت هم آرش آن گل معروف را به ثمر رساند.

آن کفش‌ها را هنوز داری؟

بله دارم. ولی دیگر آنها را نمی پوشم و به یادگار نگه داشتم.

بعد از خداحافظی مجیدی شنیدی چه شایعاتی در مورد او رخ داد؟

مطمئنا بعد از چنین اتفاقاتی همین حرف‌ها هم زده می شود. حرف خاصی در این مورد ندارم. تا زمانی که فوتبالیست بازی می‌کند این حرف‌ها نیست ولی تا خداحافظی می‌کند این صحبت‌ها را برایش در می آورند.


این روزها صحبت از بازگشتت به استقلال شنیده می شود. خبری هست؟

نیم فصل تازه تمام شده ولی من اطلاعی از این صحبت‌ها ندارم. تا الان که با شما صحبت می کنم با هیچ باشگاهی حرف نزدم و بازیکن استقلال خوزستان هستم.

ظاهرا علاقه خاصی به عدد ۴ داری و همیشه در صفحات اجتماعی با نشان دادن عدد ۴ به نوعی کری می خوانی؟ با این اتفاقات با پدرت که پرسپولیسی هست چه می کنی؟

مشکلی با پدرم ندارم ولی کری خوانی‌ها ادامه دارد. عدد ۴ که در عکس‌ها می بینید همان چهاری است که آقا فرهاد نشان می دهد.

این نماد ۴، چهار گل مجیدی است یا ۴ دربی پیاپی؟

برای ما چهار دربی پیاپی است و برای مجیدی چهار گل خودش. اتفاقا ما استقلالی‌ها باید ۸ را نشان دهیم!

در عکس‌ها حتی دخترت هم عدد ۴ را نشان می دهد. او هم استقلالی است؟

صددرصد، اتفاقا هر جا می خواهیم عکس بگیریم او ۴ را نشان می دهد. هر زمان هم که نمی خواهد عکس بگیرد ۴ را جلوی صورتش می گذارد تا از او عکس نگیریم. خلاصه با ۴ عجین شده است.

بگذریم. در ابتدای فصل شایعاتی در خصوص اختلافت با قلعه نویی به گوش می رسید. آیا اختلافت فوتبالی بود یا مشکل چیز دیگری بود؟

من با قلعه نویی مشکلی نداشتم و ندارم. آن یک اتفاق فوتبالی بود و قلعه نویی صلاح می دید در آن شرایط نمی توانم کمکی به او انجام دهم. من هم از استقلال جدا شدم ولی هر وقت فرصت پیش بیاید و هر زمان بخواهند حاضرم به استقلال برگردم چون همان طور که قبلا گفتم خونم آبی است.

در این مدت کی روش بازی های استقلال خوزستان را دیده یا نه؟

نمی دانم. چطور؟

فکر نمی کنی مثلا می‌شد در اردوهای پیش رو خودت یا مبعلی به تیم ملی دعوت شوی؟

نمی دانم کی روش بازی های ما را می بیند یا نه ولی یادم هست بعد از مصدومیتی که برایم اتفاق افتاده بود در مقابل داماش بازی کردم و در بازی بعد مقابل فولاد گل زدم و سپس در دربی خیلی خوب بازی کردم و بازی را هم دو بر صفر بردیم. کی روش بلافاصله من را دعوت کرد و مطمئن هستم اگر ببیند شرایطم خوب است دعوتم می کند. شاید در این مدت خیلی اوکی نبودم ولی به امید خدا در نیم فصل دوم طوری بازی می کنم که مسافر جام جهانی باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391