برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر عامل مس سونگون:حاضریم به خاطر مصلحت امتیازمان را به البدر واگذار کنیم

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۶ — گل

خوشحالم که توانستم از حق تیمم و مردم دفاع کنم و با پیگیری هایی که کردم بالاخره این رای را بگیریم.

یکی از طرفین ماجرای البدر و مس سونگون مدیریت مس آقای خانی است،در همین رابطه وی می گوید:

به تیم ما ضربه بزرگی خورده است،ما تیم خود را برای لیگ یک بسته بودیم و کلی هزینه کردیم اما به یک باره چند روز قبل از شروع لیگ به ما اعلام کردند که باید در دسته دوم بازی کنیم.

ما اعتراض کردیم و پرونده البدر را به جریان انداختیم اما متاسفانه با دیر اعلام شدن این رای این تیم توانست بازی های زیادی در لیگ انجام دهد و حالا این اتفاقات بیفتد.

وی در ادامه می گوید:البته قرار بود بازی های البدر به تعویق بیفتند اما نمی دانم چرا این اتفاق نیفتاد.اگر این رای زودتر اعلام می‌شد شاهد این همه مشکل نبودیم.

کمیته استیناف به صراحت اعلام کرده که باید از این تیم امتیاز کم شود اما می بینیم که این تیم همچنان به بازی هایش ادامه می دهد و حتی سرپرست این تیم به صراحت در برنامه زنده اعلام می‌کند که این رای اعلام نمی شود.

خانی در پایان می گوید:ما به دنبال احقاق حقمان هستیم و الان هم با توجه به اتفاقات پیش امده اگر قرار است البدر به کارش ادامه دهد حاضریم برای جبران هزینه هایی که کرده ایم این تیم را به خاطر مصلحت فوتبال کشور و همچنین به خاطر جلوگیری از هرج و مرج در لیگ دسته اول و بازی‌ها این تیم رابه البدر واگذار کنیم.

من به عنوان مدیر عامل تیم مس سونگون خوشحالم که توانستم از حق تیمم و مردم دفاع کنم و با پیگیری هایی که کردم بالاخره این رای را بگیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391