برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدپور: به خاطر رابطه‌ام با ششگلانی از گسترش فولاد کنار گذاشته شدم

دوشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۸ — فارس

مدافع سابق تیم گسترش فولاد تبریز گفت: اگر خطیبی تا بازی آخر صبر می‌کرد و بعد من را کنار می‌گذاشت این حرف و حدیث‌ها پیش نمی‌آمد.

سید احمد محمدپور

مهدی محمد‌پور در خصوص کنار گذاشتنش از این تیم توسط رسول خطیبی سرمربی گسترش فولاد گفت: راستش خودم هم نمی‌دانم که داستان چیست، چهارشنبه به من و محمد زینال‌ خیریگفتند که دیگر سر تمرین نیایید و بعد از بازی با فولاد برای تسویه‌ حساب به باشگاه برویم.

محمدپور در خصوص اینکه چرا از این تیم گذاشته شده ، افزود: من هم نمی‌دانم ماجرا از چه قرار است. واقعیت این است که اول فصل من با نظر مستقیم خطیبی به گسترش فولاد آمدم اما فرصت چندانی به من داده نشد و یک بازی هم از ابتدا در ترکیب تیم نبودم، کلا ۴۰ یا ۵۰ دقیقه برای تیم بازی کردم البته ۳ بازی هم مصدوم بودم و اعتراضی نداشتم. بازی با استقلال خوزستان در حالی که با یک گل از این تیم عقب بودیم من به بازی رفتم و گل مساوی را برای تیم زدم. بعد از آن بازی قرار بود در بازی با پرسپولیس هم فیکس باشم که وقتی به تهران رسیدیم تصمیم مربی تیم عوض شد و یک هافبک را به جای من در دفاع در ترکیب اصلی گذاشت. در آن بازی هم فقط دو دقیقه آخر بازی کردم.

وی افزود: در چند بازی هم جزو ۱۸ نفر اصلی نبودم که حتی اعتراض هم نکردم. در بازی با مس هم وقتی مدافعمان مصدوم شد من به جای او وارد زمین شدم و دیگر من را بازی ندادند.

مدافع سابق گسترش فولاد ادامه داد: سؤال من از آقای خطیبی این است که شما وقتی من را بازی ندادید چرا می‌گویی ضعف فنی داشتم، خود من فکر می‌کنماینها با آقای دبیری دوست بودند و چونایشان در انتخابات هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی رأی نیاورد این وسط ما قربانی شدیم.

محمدپور در خصوص اینکه گفته می‌شود او به ششگلانی رئیس فعلی هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی منتسب است، افزود: من به ششگلانی وصل نیستم اما چون سالها در تراکتورسازی و شهرداری تبریز بازی کردمرابطه خوبی با او دارم و فکر می‌کنم که به همین دلیل من از تیم کنار گذاشته شدم البته اینها حرف و حدیث‌هایی است که من هم شنیده‌ام اما به هر حال سرمربی تیم تصمیم گرفته من را از تیم کنار بگذارد.

مدافع سابق تیم گسترش فولاد ادامه داد: خودم قرار بود نیم‌فصل از تیم جدا شوم چون وضعیت خوبی در گسترش فولاد نداشتم اما اینها پیشی گرفتند و من را زودتر از تیم کنار گذاشتند که دستشان درد نکند. واقعیت این است که اگر قرار بود در لیست فروش باشم فکر نمی‌کنم این حرف و حدیث‌ها پیش می‌آمد اما خود مردم همه چیز را بهتر می‌دانند، شاید چون آقای ایمان‌نژاد نائب رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی پدر خانم من هستند به همین خاطر احساس می‌کنم که به این دلیل من از تیم کنار گذاشته شدم و شاید اگر خطیبی صبر می‌کرد تا بازی آخر با فولاد هم انجام شود این حرف و حدیث‌ها پیش نمی‌آمد. گسترش فولاد با ۱۶ بازیکن راهی اهواز شده بود یعنی من که از این تیم پول گرفته بودم و بازیکنشان بودم نمی‌توانستم جزو این ۱۶ نفر باشم؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391