برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شوک به سپاهان؛ محرم دیگر برای سپاهان بازی نمی کند

پنجشنبه، ۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۹ — گل

چنانچه محرم نویدکیا از دنیای بازیگری کنار برود یکی دیگر از بازیکنان طلایی دهه گذشته از جمع تک چهره های باقی مانده این نسل کنار خواهد رفت

محرم نویدکیا

ظاهرا مساله بازی نکردن محرم نویدکیا برای سپاهان را باید جدیگرفت و بعید است کاپیتان خلاق و خوشفکر زردهای نصف جهان به ترکیب این تیم برگردد.طولانی شدن دورهمصدومیت محرمنویدکیا باعث شده در آستانه سفر مجدد او به آلمان برای ادامه مراحل درمانی اش ،شایعه حخداحافظی او از دنیای بازیگریفوق العاده جدی شود به طوری که اعضای باشگاه سپاهان در پچ پچ های خودمانی شان در این باره صحبتمی کنند و خبر از خداحافظی نویدکیامی دهند.

اخیرا شایعه حضور محرم نویدکیادر هیات مدیره باشگاه سپاهان به گوش می رسید که این مورد تکذیب شد ضمن اینکه در مقطعی که سپاهان در لیگ خوب نتیجه نمی گرفتهم شایعه حضور نویدکیا در کادر فنیبه گوش می رسید.

چنانچه محرم نویدکیا از دنیای بازیگری کنار برودیکی دیگر از بازیکنان طلایی دهه گذشته از جمع تک چهره هایباقی مانده این نسل کنار خواهد رفت و تنها نفراتی مثل ایمان مبعلی و... باقی می مانند که باید دیداین تصمیمنویدکیا واقعا جدی است یا نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391