برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حضور مسلمان در پرسپولیس منتفی شد؟

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۵ — گل

البته از آنجایی که ممکن است هر لحظه در این خصوص اتفاقی رخ دهد نمی توان گفت حضور مسلمان در پرسپولیس به کلی منتفی شده و باید دید تصمیم آخر دایی چیست

محسن مسلمان

از سه چهار روز قبل حضور محسن مسلمان در پرسپولیسبه عنوان اولین بازیکن جدید این تیمدر نیم فصل دومقطعی به نظر می رسید اما به نظر می رسداینانتقال منتفی شده است.

گفته می شود در جلسه ای که دیروزرویانیان باسعید آذری داشتهمدیرعامل پرسپولیسبا دایی تماس تلفنی می گیرد تا از اودرباره هادی نوروزی تعیین تکلیف کندامادایی به رویانیان می گویداز بین محسنمسلمان وهادی نوروزی ترجیح می دهد نورزیرا حفظ کند.

از طرفی این قضیهعصبانیت آذری را موجب می شود تا جایی که بحث حضور مسلمان در پرسپولیس هم مسکوت می ماند.

البته از آنجایی که ممکن است هر لحظه در این خصوصاتفاقیرخ دهد نمی توان گفتحضور مسلمان در پرسپولیس به کلیمنتفی شده و باید دید تصمیم آخر دایی چیست

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391