برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسلمان :ستاره بی‌تمرکز

جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — گل

به نظر می‌رسد با این چند بازی ضعیف همه در اصفهان به جدایی مسلمان راضی‌اند. حداقل به این دلیل که شاید بازیکن جانشین با تمام توان برای ذوب آهن بازی کند.

تیم ذوب آهن

پروژه انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس در آستانه نهایی شدن است و این بازیکن با اشکال مختلفی که دو باشگاه در نهایت روی آن توافق خواهند کرد به تهران خواهد آمد.
اما نکته مهم این است که مسلمان تا پایان نیم فصل بازیکن ذوب آهن و نسبت به این تیم تعهدات خاص خود را دارد و بنابراین تا پایان مدت قراردادش باید با همان انرژی به کار ادامه بدهد. با این حال نمایش مسلمان در این چند بازی آنقدر ضعیف بوده که داد همه را درآورده است.
او که به هر حال به عنوان ستاره به تهران خواهد آمد در این چند بازی شاهد شکست‌ها و تساوی‌های تیمش بوده و در امر گلزنی و گلسازی هم ناموفق بوده، تا جایی که لوکا دیروز بعد از شکست عجیب ۵ گل ذوب آهن درباره مسلمان گفت: جسم او در ذوب آهن اما روحش در تهران و حوالی باشگاه پرسپولیس می‌چرخد.
اما خود مسلمان درباره بازی نکردنش مقابل داماش و اینکه بوناچیچ اعلام کرده تمرکز مسلمان به هم خورده است، می گوید : من در بازی با صبای قم بهترین بازیکن زمین بودم و نمی دانم چرا لوکا می گوید تمرکزم به هم خورده است. من هیچ جای دنیا ندیده ام قبل از بازی مربی به بازیکن بگوید تمرکز نداری. بچه که نیستم، ۷ سال است در لیگ برتر بازی می کنم. نمی خواهند مرا بازی دهند دنبال بهانه می گردند البته با بوناچیچ هیچ مشکلی ندارم.


به نظر می‌رسد با این چند بازی ضعیف همه در اصفهان به جدایی مسلمان راضی‌اند. حداقل به این دلیل که شاید بازیکن جانشین با تمام توان برای ذوب آهن بازی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391