برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موسوی: همه چیز را دیدم و موارد گزارش خواهم کرد

جمعه، ۱۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۸ — فارس

ناظر داوری دیدار تیم‌های میثاق و دبیری گفت: من همه موارد را دیدم و در گزارش خودم عنوان خواهم کرد.

صدرالدین موسوی در خصوص اتفاقات روز گذشته دیدار تیم‌های میثاق و دبیری و نیمه تمام باقی ماندن این بازی خاطرنشان کرد: من تمام صحنه‌های بازی را دیدم و گزارش خود را به کمیته داوران ارسال خواهم کرد. اما صحبتی در رسانه‌ها انجام نمی‌دهم. تمام موارد را دیده‌ام و ریز به ریز مسائل را با جزئیات گزارش می‌کنم.

وی افزود:‌ دو موضوع در دیدار روز گذشته اتفاق افتاد. یکی اینکه بنا به تصمیم داور حالا درست یا غلط گُلی اعلام شد اما آیا رفتار تیم‌ها پس از این گل پسندیده بود. اگر داور اشتباهی کرده باشد به این موضوع رسیدگی می‌شود. در تمام دنیا این اشتباهات امکان پذیر است اما دلیل نمی‌شود پس از بازی درگیری به وجود بیاید.

ناظر داور دیدار تیم‌های میثاق و دبیری ادامه داد: بحث دوم این است که علت تعطیلی بازی چه بوده؟ اصلا چه اتفاقی افتاد بازی ناتمام باقی ماند آیا واقعا باید بازی لغو می‌شد؟ در مورد تمام این مسائل در گزارشم به کمیته داوران صحبت خواهم کرد.

موسوی در مورد اینکه افتخاری اعلام کرده او تصمیم گرفته تا بازی لغو شود و آیا این موضوع قانونی است،‌ گفت: من هم این موضوع را شنیده‌ام. نمی‌توانم در این باره صحبت کنم. فقط در رختکن از داوران پرسیدم که چه اتفاقی افتاد که بازی را لغو کردید آیا نمی‌توانستید کنترل کنید؟ تمام موارد را در گزارشم خواهم آورد.

وی در مورد صحنه گل که بازی را به جنجال کشید، افزود: به نظر من توپ به گل تبدیل نشد در فوتبال این احتمال وجود دارد که توپ به سه تیرک برخورد کند و چننین اتفاقی هم افتاده است اما گل نشده است. آنچه که در تصاویر تلویزیونی دیده می‌شود این است که توپ به گل تبدیل نشده حالا شاید با بزرگ کردن تصویر بتوان تصمیم دیگری گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391