برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موافقت شفاهی آذری با جدایی کاپیتان تیم امید، مسلمان، شماره ۱۰ جدید پرسپولیس

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۰ — گل

این وسط تنها مشکل، مشکل رضایت نامه و نوع صدور آن است. مسلمان و باشگاه پرسپولیس ، رضایت نامه قطعی می خواهند اما ذوب علاقمند است تا مسلمان را قرضی در اختیار پرسپولیس قرار دهد

محسن مسلمان

چند هفته ای است که بحث حضور محسن مسلمان در پرسپولیس شنیده می شود. ابتدا ماجرای معاوضه به میان آمد. به این شکل که مسلمان به پرسپولیس بیاید و خانزاده و غریبی به ذوب بروند. دو بازیکن پرسپولیس اما با این انتقال مخالفت کردند. در این بین غریبی، کمی تمایل نشان داد. البته به شرطی که ذوب آهن بتواند خواسته های او را برآورده کند. بحث این معاوضه هنوز ادامه دارد. شاید غریبی به ذوب رود اما نکته اینجاست که به احتمال قطع به یقین ، مسلمان پرسپولیسی می شود. صحبتهای سعید آذری در برنامه ۹۰، موافقت شفاهی ذوب با این انتقال را نشان داد. حتی گفته می شود اگر پرسپولیس هم به ذوب بازیکن ندهد، رضایت نامه مسلمان برای پرسپولیس صادر خواهد شد تا او به دسوت صمیمی خود، پیام صادقیان بپیوندد. این وسط تنها مشکل، مشکل رضایت نامه و نوع صدور آن است. مسلمان و باشگاه پرسپولیس ، رضایت نامه قطعی می خواهند اما ذوب علاقمند است تا مسلمان را قرضی در اختیار پرسپولیس قرار دهد. البته این مشکل هم در حال برطرف شدن است. به طوری که خیلی‌ها می گویند کار مسلمان با پرسپولیس، بعد از بازی جام حذفی ذوب آهن تمام خواهد شد و او لباس پرسپولیس را در ۲۲ سالگی به تن خواهد کرد. حتی گفته می شود شماره پیراهن مسلمان هم مشخص شده. او شماره ۱۰ را به تن خواهد کرد. شماره ای که سالها بر تن غلامرضا رضایی بود اما حالا و با جدایی قطعی او در نیم فصل، به محسن مسلمان می رسد. بازیکنی که کاپیتان تیم زیر ۲۲ سال است و البته یکی از بازیکنان مورد علاقه کارلوس کی روش..

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391