برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل نفت هادی نوروزی را مردودی اعلام کرد

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۰۷ — قانون آنلاین

وقتی با صراحت به او گفته شد که با نظر او موافق نیستیم بر اساس یک تصمیم احساسی و از روی عصبانیت استعفا داد ولی من مطمئن هستم که او عصر امروز در تمرین شرکت می‌کند

هادی نوروزی

دیروز یحیی گل محمدی به دلیل اصرار بر معاوضه هادی نوروزی با رضا نوروزی از سرمربیگری نفت تهران استعفا کرد چرا که مسئولان باشگاه نفت این معاوضه را به هیچ عنوان عقلانی نمی دانستند . قنبرزاده مدیر عامل نفت در تازه ترین اظهار نظر خود به هادی نوروزی از ۲۰ نمره ۷ را داد تا مشخص شود که در کمیته فنی نفت تهران هادی نوروزی مردود شده است« اگر بخواهم به صورت علمی‌تر بگویم این جابجایی مثل این بود که بازیکنی با امتیاز ۱۷ با بازیکنی با امتیاز ۷ جابجا می‌شد و به خاطر همین این مسئله برای ما قابل پذیرش نبود. یحیی گل‌محمدی هم از این موضوع ناراحت شده بود و انتظار داشت کمیته فنی ما تمام و کمال نظر او را بپذیرد ولی وقتی با صراحت به او گفته شد که با نظر او موافق نیستیم بر اساس یک تصمیم احساسی و از روی عصبانیت استعفا داد ولی من مطمئن هستم که او عصر امروز در تمرین شرکت می‌کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391