برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه محمد رویانیان به مدیرعامل باشگاه روبین کازان

شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه روبین کازان، از آمادگی پرسپولیس برای برپایی اردوی آماده‌سازی تیم روبین‌کازان در ایران و بازی دوستانه خبر داد.

محمد رویانیان

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان با ارسال نامه‌ای به مدیر عامل باشگاه روبین کازان، از آمادگی باشگاه پرسپولیس برای برپایی اردوی آماده‌سازی تیم روبین‌کازان در ایران و بازی دوستانه با پرسپولیس خبر داد.

درپی انتقال علیرضا حقیقی به روبین کازان و ارتباط دیرینه علی دایی با قربان دردیف سرمربی روبین کازان و همچنین با توجه به تفاهم‌نامه‌ای که بین دو باشگاه در جریان سفر مدیر عامل و سرمربی پرسپولیس به روسیه امضاء شده بود، مدیر عامل باشگاه روبین کازان هفته گذشته با ارسال نامه‌ای به محمد رویانیان از برپایی اردوی روبین کازان در تهران و برگزاری یک بازی دوستانه با پرسپولیس خبر داد.

محمد رویانیان نیز ۴ روز پیش در نشست با نماینده باشگاه روبین کازان درباره زمان و مکان برپایی اردوی پنج روزه این تیم در تهران و برگزاری بازی دوستانه پرسپولیس و روبین کازان به مذاکره و تبادل نظر پرداخت.

مدیرعامل پرسپولیس درپی این مذاکرات و هماهنگی‌ها، با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه روبین کازان، وی را از آمادگی باشگاه پرسپولیس برای میزبانی تیم روسی در تهران مطلع کرد.

رویانیان و دایی در جریان سفر به تاتارستان روسیه با امضای تفاهم‌نامه‌ای توافق کرده بودند که تیم روبین کازان در ژانویه امسال ضمن برپایی اردوی چند روزه در تهران، دیداری دوستانه با پرسپولیس داشته باشد و تیم پرسپولیس نیز متقابلا در تابستان ۹۳ برای برگزاری بازی دوستانه و اردوی چند روزه راهی کازان شود.

درپی این مذاکرات تیم روبین کازان دی‌ماه امسال (ژانویه ۲۰۱۴) به تهران سفر خواهد کرد و احتمال دارد علاوه بر برگزاری بازی دوستانه با پرسپولیس، یک بازی تدارکاتی دیگر داشته باشد که باشگاه پرسپولیس مقدمات دیگر بازی دوستانه کازان را فراهم خواهد کرد.

رویانیان همچنین در نامه ارسالی خود از مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم روبین کازان برای سفری چند روزه به تهران به منظور بازدید از امکانات تمرینی و اردویی پرسپولیس و همچنین انجام مذاکرات نهایی دعوت به عمل آورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391