برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناراحتی یحیی از نفتی ها، درخواست هایش را اجرا نمی کنند

شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۷ — گل

نفتی‌ها پس از ناراحتی سرمربی خود فقط به ارسال نامه برای باشگاه پرسپولیس اکتفا کردند و هنوز هیچ بازیکنی که گل محمدی می خواهد جذب نشده است

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی در نفت تهران عملکرد بسیار خوبی داشته است و شاید مدیران نفت هم تصور چنین جایگاهی را برای تیمشان را نداشتند . حالا یحیی می خواهد برای نیم فصل تیمش را تقویت کند و او از بیست روز قبل لیست بازیکنان مورد نظرش را به نفتی‌ها داده است اما در این مدت هیچ اقدامی برای جذب بازیکنان مورد نظر یحیی صورت نگرفته است تا ناراحتی این مربی که می خواهد تا پایان فصل جایگاه تیمش حفظ شود را بوجود بیاورد .

نفتی‌ها پس از ناراحتی سرمربی خود فقط به ارسال نامه برای باشگاه پرسپولیس اکتفا کردند و هنوز هیچ بازیکنی که گل محمدی می خواهد جذب نشده است . خیلی‌ها در فوتبال نفت را باشگاه عجیبی می دانند که کمی مرموز به نظر می رسد . مثلا این باشگاه تا نیم فصل نود درصد پول بازیکنان را می دهد اما از آنها چک دریافت می‌کند که جایگاه تیم از جایی که مدیریت در نظر دارد پایین تر نیاید یا اینکه در این باشگاه هیچ گاه برای برد پاداشی داده نمی شود .

این باشگاه چند مدیر باهم دارد که مشخص نیست قدرت هرکدامشان چقدر است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391