برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همسر حجازی: ناصر حجازی زنده بود، اجازه نمی‌داد مجیدی خداحافظی کند

چهارشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۵۱ — تسنیم

همسر ناصر حجازی گفت: اگر ناصر حجازی زنده بود اجازه نمی‌داد مجیدی با این آمادگی بدنی و شرایط خوب خداحافظی کند

ناصر حجازی و فرهاد مجیدی

بهناز شفیعی درباره خداحافظی فرهاد مجیدی عنوان کرد: از این خبر خیلی ناراحت شدم و مجیدی می‌توانست تا ۲،۳ سال دیگر بازی کند. این خداحافظی خیلی زود بود و او هنوز یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است.

وی ادامه داد: کاش خداحافظی او در یک بازی پر تماشاگرتر اتفاق می‌افتاد. بازی استقلال و پرسپولیس که هم دربی بود و هم یک بازی پر تماشاگر، زمان بهتری بود که مجیدی فوتبال را کنار بگذارد اما او همه را غافلگیر کرد و من از این نوع خداحافظی مجیدی خیلی ناراحت شدم. مسابقه‌ای که تماشاگران کمی داشت خداحافظی مجیدی را خراب کرد.

همسر ناصر حجازی با بیان اینکه مجیدی آمادگی بدنی بالایی داشت و در بازی‌ها موثر بازی می‌کرد، تصریح کرد: اگر ناصر خان بود اجازه نمی‌داد مجیدی این تصمیم را بگیرد و در این شرایط خداحافظی کند. ناصر حجازی با این تاثیرگذاری اجازه نمی‌داد مجیدی در این مقطع فوتبال را کنار بگذارد. او فرهاد و بازی‌اش را دوست داشت و شاید اگر زنده بود مجیدی خداحافظی نمی‌کرد.

شفیعی درباره ارتباط مجیدی با خانواده حجازی گفت: زمانی هم که ناصر خان زنده بود ما ارتباط خاصی با فوتبالیست‌ها نداشتیم اما فرهاد تماس می‌گیرد و حال ما را می‌پرسد. او هر چند وقت یک بار به ما زنگ می‌زند و حتی برای تبریک اعیاد تماس می‌گیرد.

وی درباره اینکه شاگرد حجازی می‌تواند جا پای او بگذارد، خاطرنشان کرد: مجیدی در لندن در کلاس‌های مربیگری ثبت‌نام کرده است و امیدوارم بتواند مانند بازیگری‌اش در مربیگری هم بدرخشد. من نمی‌توانم در این باره نظر بدهم اما هر بازیکن موفقی نمی‌تواند مربی موفقی هم باشد و من امیدوارم مجیدی که بازیکن موفقی بود مربی موفقی شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391