برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: باشگاه‌ها بازیکنان مازاد را در لیست فروش قرار دهند

یکشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۴ — فارس

سرپرست کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه‌ها بازیکنان مازاد خود را از هم‌اکنون می توانند در لیست فروش قرار دهند.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده با اشاره به آئین‌نامه جدید نقل و انتقالات تصریح کرد: با استناد به آئین‌نامه جدید چون فسخ قرارداد با بازیکنانی که ناتوانی فنی آنها احراز شده امکان‌پذیر نیست لذا به استناد ماده ۲۹ این آئین‌نامه باشگاه‌ها می‌توانند بازیکنان مازاد خود را از هم‌اکنون در لیست فروش قرار دهند و این موضوع را به سازمان لیگ گزارش دهند.

وی ادامه داد: طبق مقررات چنین بازیکنانی اگر در نیم‌فصل به تیمی ملحق شوند حق و حقوق آنها فقط تا همین مدت پرداخت می‌شود اما اگر نتوانستند در فصل نقل و انتقالات به تیم دیگری ملحق شوند فقط تا ۶ ماه دیگر می‌توانند در تیم فعلی باقی بمانند. در این مدت ۶ ماه آن بازیکنان نصف حقوق خود را می‌توانند دریافت کنند آن هم به شرط اینکه حضور منظمی در تمرینات واردوها داشته باشند.

سرپرست کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال یادآور شد: لازم بود که به تیم‌های لیگ برتری یادآور شود که هم‌اکنون می‌توانند بازیکنان مورد‌نظر خود را در لیست فروش قرار داده و این موضوع را به سازمان لیگ گزارش دهند.

نصیر‌زاده در مورد اینکه آیا لغو دیدار تیم‌های فوتسال میثاق و دبیری به دستور افتخاری رئیس کمیته فوتسال قانونی است یا خیر تصریح کرد: کمیته برگزاری مسابقات طبق مقررات فیفا حق دارد هرگونه مسابقه‌ای که دارای خطر ریسک بالا برای برگزار‌کنندهباشد مسابقه را متوقف و یا از برگزاری آن جلوگیری کند.

وی ادامه داد: طبق قانون فیفا رفتار کمیته فوتسال برای نظم مسابقه به دلیل داشتن ریسک در این بازی قانونی بوده حتی فیفا اعلام می‌کند که اگر فردی که حکمی در رابطه با این موضوع ندارد این مسئله را مطرح کند قانونی است پس به این صورت لغو بازی توسط سرپرست کمیته فوتسال غیرقانونی نیست.

سرپرست کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا احتمال برگزاری مجدد بازی وجود دارد گفت: هر تصمیمی در این باره ممکن است رخ بدهد. کمیته انضباطی باید گزارش بازی‌ را بخواند و در این باره تصمیم بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391