برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیر‌زاده: بازی بدون تماشاگر جایگزین کسر امتیاز از تیم‌ها شود

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۵ — تسنیم

رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: پیشنهاد می‌دهم بازی بدون تماشاگر جایگزین کسر امتیاز از تیم‌ها شود.

هوشنگ نصیر‌زاده در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: طبق آیین‌نامه انضباطی فعلی فدراسیون که دارای اشتباه است و طبق بند ۵ ماده ۲۲ آن امکان کسر امتیاز از تیم‌ها وجود دارد. با این حال این موضوع بر خلاف ماده ۵۸ آیین‌نامه فیفاست و چنین چیزی در آیین‌نامه انضباطی جدید فدراسیون فوتبال لحاظ نشده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آیین‌نامه جدید امروز به تصویب می‌رسد و ادامه مسابقات لیگ برتر تحت این آیین‌نامه خواهد بود پیشنهاد می‌کنم برای آنکه هارمونی لیگ برتر ما به هم نخورد یک امتیاز کسر شده از تیم‌ها را به آنها بازگرداند و به جای آن تیم‌ها را یک بازی از حضور تماشاگر محروم کنند. این در حال حاضر کاری است که امکان آن وجود دارد.

رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: مشکل اصلی ورزشگاه‌های ما فضای مردانه آن است. در هر جا که خانم‌ها حضور داشته باشند آقایان مراعات بیشتری انجام می‌دهند و در این باره مسئولان امر باید تصمیم‌گیری کنند تا شرایط برای ورود کسانی که سبب می‌شوند گروه‌های بد در ورزشگاه ساکت شوند، فراهم شود.

نصیر‌زاده در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیین‌نامه انضباطی فدراسیون تصویب شده گفت: هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391