برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده:بله مجلس حق تفحص از فوتبال را دارد

چهارشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۴ — گل

ماجرای بودجه فدراسیون در مجمع عمومی که غیر فنی و غیر کارشناسانه تهیه شده بود اسباب ایجاد شبهاتی شده بود و همین موضوع برخی را برای تحقیق از فدراسیون فوتبال تشویق کرده است.

هوشنگ نصیرزاده

پس از اینکه یکی از نمایندگان مجلس خبر داد قرار است طرح تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال در بهارستان مطرح شود، این شائبه به وجود امد که مجلس به عنوان یک ابزار حکومتی می تواند در امور یک نهاد غیر دولتی دخالت کند یا نه. حالا سرپرست کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون می گوید؛مجلس طبق قانون اساسی اجازه تحقیق و تفحص از تمام نهادها از جمله فدراسیون های ورزشی را دارد.

هوشنگ نصیرزاده در این مورد توضیحاتش را اینچنین شروع کرد: طبق قانون اساسی کشورمان حق تحقیق و تفحص برای مجلس در تمامی سازمان‌ها و ارگان‌ها که بخشی از اعتبارات خود را از دولت دریافت می کنند وجود دارد.ماجرای بودجه فدراسیون در مجمع عمومی که غیر فنی و غیر کارشناسانه تهیه شده بود اسباب ایجاد شبهاتی شده بود و همین موضوع برخی را برای تحقیق از فدراسیون فوتبال تشویق کرده است.

سرپرست کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال،گفت: مشکل اول این فدراسیون این است که فردی که دارای مهارت کلامی باشد و به تمام زوایای کار آشنا بوده و بتواند از آن دفاع کند را در اختیار ندارد و فکر می کنم این فدراسیون در دفاع از خود ناکارآمد است.این ناکارآمدی در حالی است که این فدراسیون فوتبال در میان موفق ترین‌ها از نظر عملکرد ورزشی بوده اما نتوانسته موفقیت های خود را نشان دهد.

وی در رابطه با شبهات مجلس اظهار داشت: از سال گذشته نماینده بازرسی کل کشور در فدراسیون مستقر است و هر چکی که در فوتبال صادر و هر سند مالی که نوشته می شود به طور همزمان در خزانه داری و بازرسی از روی سیستم قابل رویت است و به همین دلیل فکر کنم در موضوع تحقیق مجلس آنچه که اهمیت دارد استناد کردن به مدارک موجود است.

اما پیشنهاد جالب نصیرزاده به کفاشیان؛ در گذشته عزیزالله محمدی از منافع فدراسیون بسیار خوبی دفاع می کرد و ای کاش فدراسیون از او به عنوان سخنگو استفاده می کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391