برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناظمی: وضعیت موجود خسته کننده است

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۹ — فارس

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به لغو اردوی تدارکاتی این تیم در کیش گفت: تمام برنامه‌های ما به‌هم ریخته است و از وضعیت موجود خسته شده‌ایم.

افشین ناظمی

افشین ناظمیامروز در رشتاز وضعیت موجود داماش و لغو اردوی تدارکاتی این تیم در کیش ابراز گله کرد.

ویادامه داد: تمام برنامه‌ریزی‌هایخودرا انجام داده بودیم تا تمرینات آماده‌سازیتیم را در کیش برگزار کنیم اما با لغو این اردو تمام برنامه‌های ما به‌هم ریخته است.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلانتصریح کرد:برنامه‌های خود را تنظیم و طرح‌ریزی می‌کنیم و از طرف دیگر همه چیز به‌هم می‌ریزد و این واقعاً شرایط کار را برای ما خسته کننده کرده است.

وی درباره تمرینات آماده‌سازی تیم خودعنوان کرد: مجبور هستیم تمرینات خود را در رشت دنبال کنیم و روز گذشتهنیز هوا بارانی بود و در سالن تمرین کردیم اما تصور می‌کنم ما تنها تیمی در لیگ برتر هستیم که درتمام فصل هیچ اردویی نداشته‌ایم.

ناظمیبا بیان اینکه پیش ازآغاز فصل مشکلات زیادی داشتیم، گفت:به همین دلیل دیرتر ازدیگر تیم‌هاآغاز کردیم و هیچ اردوی تدارکاتی نداشتیم.

وی با اشاره بهاینکه مشکلات مالی داماشهمچنان به قوت خود باقی ماندهاست، تصریح کرد: اکنون تنها اردویی که قرار بود در تعطیلات نیم فصل برگزار کنیمنیز لغو شده است.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلانخاطرنشان کرد: مشکلات مالیداماش موجب شده تا نتوانیم بازیکنی را جذب کنیم و خبرهای خوشایندی هم به گوش نمی‌رسد.

ویبا تصریح بر اینکهتمام این مسایل کار را برای کادر فنی سخت می‌کند، خاطرنشان کرد:ما با این وضعیت و روحیه باید به استقبال بازی‌های سخت نیم فصل دوم برویم.

ناظمیبه شرایط تیمش قبل ازآغاز فصل اشاره کرد و یادآور شد: با آن همه مشکلاتفصل را آغاز کردیم ودر زمینه بازیکن نیز کمترین جذب بازیکن را در قیاس با سال‌های اخیر داشتیم اما با آن همه سختی‌ها خدا کمک کرد و با تلاش بچه‌ها و حمایت هواداران توانستیم در میانه‌های جدول قرار بگیریم.

وی با بیان اینکههواداران از ما انتظار کسب نتیجه دارند، یادآور شد: شرایطتیم داماش بسیارسخت شده و تنها امیدواریم هر چهسریع‌تر مشکلات داماش به پایان برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391