برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نشست بزرگان پرسپولیس در دهه ۴۰ و ۵۰ برگزار شد

سه‌شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۴ — مهر

نشست ویژه بزرگان تاریخ پرسپولیس در دهه ۴۰ و ۵۰ برای بازی ستارگان پرسپولیس و میلان در سالن کنفرانس باشگاه برگزار شد.

علی پروین و تیم پرسپولیس

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دومین نشست انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس برای دیدار با ستارگان میلان از ساعت ۱۳ الی ۱۵ امروز در باشگاه پرسپولیس برگزار شد و بزرگان دهه ۴۰ و ۵۰ پرسپولیس با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند.

در این نشست مباحث مختلفی مطرح شد و در نهایت بانیان شکل‌گیری پرسپولیس برای انتخاب تیم و شروع تمرینات پرسپولیس ضمن بیان نظرات خود، موضوع انتخاب نفرات کادر فنی و بازیکنان را براساس معیارهایی مورد ارزیابی قرار دادند.

تیم ستارگان پرسپولیس طی روزهای آتی از سوی تعدادی از پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس انتخاب خواهد شد.

در این جلسه بیوک وطنخواه، حمید جاسمیان، حسین کلانی، علی پروین، هادی طاووسی، فریدون معینی، محمود خوردبین و فریدون ممبینی که در دهه ۴۰ و ۵۰ در تیم‌های شاهین و پرسپولیس عضویت داشتند و از جمله بانیان شکل‌گیری پرسپولیس بودند، با یکدیگر به مشورت پرداختند.

همایون بهزادی که پس از ترخیص از بیمارستان در کرج زندگی می‌کند، به علت کسالت و دوری مسافت در جلسه حضور نداشت. همچنین فرامرز ظلی عضو کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال به دعوت علی پروین و حمید جاسمیان در این جلسه حضور یافته بود و حمایت کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال از این دیدار را اعلام کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391