برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نشست "صمیمانه" و "پربار" آذری و رویانیان در اصفهان

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۹ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نشست صمیمانه و پرباری را با سعید آذری داشتم که پیرامون مسایل مختلف از جمله دلالی در فوتبال گفت‌وگو کردیم.

محمد رویانیان

به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از دیدار روز گذشته (سه‌شنبه) خود با سعید آذری اظهارکرد: بنا به وظیفه‌ام و به جهت احترامی که برای شخص آذری قائل هستم جهت تعامل بهتر و بیشتر دو باشگاه و طرح تقاضاهایی که داشتم به اصفهان آمدم.

وی افزود: نتیجه این نشست بسیار خوب و پربار بود و بسیار خوب است که مدیران باشگاه‌ها پیرامون تعاملات فی‌مابین مستقیما و بدون واسطه با یکدیگر ملاقات کنند تا بدین ترتیب پای دلالان و واسطه‌ها از فوتبال بریده شود و قیمت‌های نجومی شکسته شود.

رویانیان تصریح‌کرد: بدون شک در فصل آتی برنامه‌های فراوانی جهت همکاری‌ها و تعاملات دو جانبه با باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن و مدیرعامل این باشگاه خواهیم داشت.

همچنین سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب‌آهن نیز در این رابطه گفت: مراوداتی از این دست می‌تواند تبدیل به نوعی الگو و مدل هم‌افزایی مدیران کلان ورزش به ویژه مدیران باشگاه‌های کشور گردد. زیرا معتقدم مدیران می‌توانند در بستر احترام به دیدگاه‌ها و ارتقا سطح تعاملات مستقیم و دو جانبه به پدیده ناهنجار دلالیسم در فوتبال کشور پایان دهند یا حداقل آن را بسیار کمرنگ کنند.

وی افزود: با توجه به حمایت‌هایی که مدیریت شرکت سهامی ذوب آهن دکتر سعدمحمدی تا به امروز از مجموعه باشگاه داشته است و با سعی در گسترش تعاملاتی از این دست و اتخاذ رویکردی علمی و کارشناسانه با گام‌هایی مطمئن در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی و نام بلند ذوب‌آهن حرکت خواهیم کرد.

در پایان این نشست سعید آذری نشان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان را به سردار رویانیان اهدا کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391