برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یحیی ماند، نوروزی پرسپولیسی می‌شود

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸ — قانون

یحیی پیش از استعفا و قبل از آنکه مدیرعامل نفت برای دومین بار به او بگوید که استعفا بده، اصرار داشت نوروزی نفت را با نوروزی پرسپولیس تاخت بزند.

رضا نوروزی

با ماندگار شدن یحیی گل محمدی در نفت تهران حالا یکبار دیگر پروسه جدایی نوروزی از این تیم کلید خورده است چراکه او می داند که یحیی اعتقادی به این بازیکن ندارد و حتی مدیر عامل تیم اعلام کرد یحیی شرط کرده که اگر او نرود یک دقیقه هم بازی اش نمی دهد حالا پرسپولیس و دیگر تیمها هم متوجه ماجرا شدند و یکبار دیگر می خواهند شانس خود را در این زمینه امتحان کنند. نوروزی امروز مصاحبه نکرده است اما نزدیکانش از تلاش خودش برای جدایی به خاطر شنیدن خبر ماندن یحیی خبر می دهند.سعید شیرینی در مورد او گفته: «جذب رضا نوروزی منتفی نشده است. هنوز پیگیر این مساله هستیم ولی به هر حال این بازیکن متعلق به باشگاه نفت تهران است. با خود نوروزی مشکلی نداریم ولی این باشگاه نفت است که درباره جدایی یا عدم جدایی او تصمیم نهایی را می‌گیرد و ما همچنان این پروژه را دنبال می‌کنیم.»

یحیی پیش از استعفا و قبل از آنکه مدیرعامل نفت برای دومین بار به او بگوید که استعفا بده، اصرار داشت نوروزی نفت را با نوروزی پرسپولیس تاخت بزند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391