برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران‌زاده: به خاطر آسیا سوژه خنده شدم

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۴ — قانون آنلاین

روزی نیست که بازیکنان بابت این موضوع به من نخندند.تا قبل از اینکه سوژه بودیم حالا دیگر پای ثابت سوژه‌ها شده ام!البته بچه‌ها با من شوخی دارند و می دانم که جدی نمی گویند

حضور حنیف عمران زاده در تیم منتخب لیگ قهرمانان باعث شده است تا این بازیکن این روزها به یکی از سوژه های اصلی تمرینات استقلال تبدیل شود.مثل اینکه این فقط هم تیمی هیا حنیف نیستند که او را سوژه کرده اند بلکه خودش هم زمانیکه خبر حضورش در جمع منتخب های آسیا را شنیده،به این خبر خندیده است.این را خودش عنوان کرد.

مثل اینکه حضورت در تیم منتخب لیگ قهرمانان باعث شده است این روزها سوژه اصلی تمرین استقلال شوی؟!

دقیقا همینطور است.روزی نیست که بازیکنان بابت این موضوع به من نخندند.تا قبل از اینکه سوژه بودیم حالا دیگر پای ثابت سوژه‌ها شده ام!البته بچه‌ها با من شوخی دارند و می دانم که جدی نمی گویند.

خودت فکرش را می کردی که در تیم منتخب قرار بگیری؟

فکرش را نمی کردم اما می دانستم که به جز بازی با الریان،در سایر بازی‌ها خوب ظاهر شدم.وقتی که یکی از دوستانم از فدراسیون تماس گرفت و این خبر را عنوان کرد حسابی خندیدم.

پس شنیدن این خبر برای خودت هم جالب و خنده دار بود و به همین دلیل هم از اینکه سوژه شده ای ناراحت نیستی؟!

از شدت خوشحالی خنده ام گرفت وگرنه مگر دیوانه ام که خودم را مسخره کنم و به خودم بخندم؟از حرف بچه‌ها ناراحت نمی شوم چون به وقتش من هم آنها را سوژه می کنم.ما با هم دیگر این حرف‌ها را نداریم و از دست هم دلخور و ناراحت نمی شویم.

فکر می کنی کدامیک از هم تیمی هایت مستحق حضور در این تیم بودند و انتخاب نشدند؟

پژمان،رحمتی،صادقی مستحق حضور در این تیم بودند.ای کاش آنها ه به حق شان می رسیدند.

شنیده ایم که از این بابت به رحمتی کنایه زده ای و گفته ای که تو در تیم منتخب هستی و او نیست؟

من با مهدی خیلی شوخی می کنم و این حرف را هم به شوخی عنوان کردم وگرنه همه می دانند که رحمتی از بهترین های فوتبال مان است. استقلالی شدن بازیکنی مثل اولادی باعث شده است تا کادر فنی تیم تان این اواخر مورد انتقاد اهالی فوتبال و هواداران تیم قرار بگیرد.هم به خاطر پرسپولیسی بودن این بازیکن و هم به دلیل نیمکت نشینی هایش در تیم نفت تهران.

در این خصوص چه صحبتی داری؟

اولادی بازیکن خوبی است و اگر در نفت نیمکت نشین بوده به خاطر مصدومیتی بوده که داشته است.در حال حاضر هم دیگر یک استقلالی به حساب می آید و مطمئن هستم که هواداران تیم هم با او مشکلی نخواهد داشت.

شرایط تیم تان چطور است؟

همه چیز خوب پیش می‌رود و فقط منتظر هستیم تا مسئوولان به مشکلات مالی باشگاه استقلال رسیدگی کنند.اوضاع مالی مان افتضاح است.آنقدر بی پول شده ایم که کادر فنی تیم برای حل مشکل مالی بازیکنان از دوستان شان پول قرض می گیرند و به بازیکنان می دهند.به هر حال نمی خواهند که فکر بازیکنان شان دائما درگیر مسایل مالی باشد.واقعا باید ممنون دار آنها باشیم.اوضاع آنقدر بد است که حتی آقای فتح اله زاده کل اموالش را به حراج گذاشته است.کارد به استخوان مان رسیده است و امیدوارم با انتخاب وزیر جدید وزارت ورزش،اوضاع مالی مان بهبود پیدا کند.

کادر فنی تیم تان باز هم که خواستار تعویق بازی تان شده اند آن هم تعویق بازی معوقه تان با ملوان؟!

به هر حال حق دارند چون چند روز قبل از این بازی،ملی پوشان مان و خسته تحویل می گیریم.در هر صورت آنها برای ریکاوری احتیاج به استراحت دارند و کادر فنی نمی تواند با استفاده از ملی پوشان ریسک کند چون احتما مصدومیت شان وجود دارد و از طرفی هم نمی تواند برابر بازی حساس مان با ملوان از آنها استفاده نکند واز این رو درخواست شان کاملا منطقی و حساب شده است.

این فصل تعداد مدعیان زیاد است و رقابت میان آنها فشرده.در این میان چقدر به قهرمانی تیم تان امیدوار هستی؟

واقعا کار سخت شده است.به راحتی نمی توان از قهرمانی حرف زد.پیش بینی خیلی سخت است اما تلاش می کنیم تا در رقابت با رقیبان مان کم نیاوریم و جام را از آن خودمان کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391