برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران زاده: امیدوارم نکونام بازیکن سال آسیا شود

شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۱ — اوج نیوز

مدافع تیم استقلال گفت:امیدوارم جواد نکونام بازیکن سال آسیا شود چون حق اوست و به استقلال و تیم ملی خیلی کمک کرده است.

حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده در حاشیه تمرین روز شنبه استقلال درباره وضعیت آبی پوشان عنوان کرد:متاسفانه تعداد بازیکنان ما این روزها خیلی کم است.در تمرین صبح امروز تعداد کادر فنی ۱۰ نفر بود و سه نفر بازیکن بودیم.به شوخی می گفتیم شما تمرین کنید و ما نظارت داشته باشیم.به هر حال امیدواریم در آینده این اتفاق نیفتد.چون بازی های برگشت خیلی سخت تر است.

وی درباره بحث تعویق بازی ملوان گفت:اگر این بازی عقب بیفتد ملی پوشان استراحت بیشتری می کنند و زمان بیشتری دارند تا استراحت کنند.بازی حساسی است و ما در کورس هستیم اتفاقی نمی افتد اگر سه ،چهار روز این مسابقه عقب بیفتد.

مدافع استقلال درباره حضورش در لیست تیم رویایی کنفدراسیون فوتبال آسیا و اینکه آیا خودش فکر می کرد به این موفقیت برسد گفت:خودم که فکر نمی کردم.نظر کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا بود.فکر می کنم در بازی های آسیا بد نبودم.ما تا ۴ تیم هم رفتیم.در این مسابقات کل تیم زحمت کشیدند.جا دارد همین جا بگویم که امیدوارم جواد نکونام بازیکن سال آسیا شود چون حق اوست و به استقلال و تیم ملی خیلی کمک کرده است.

وی درباره مشکلات مالی استقلال گفت:مشکلات مالی همیشه بوده و الان بیشتر است.وزیر ورزش هم انتخاب نشده است.امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد تا مشکلات حل شود.من خودم تازه طلب پارسالم را گرفتم.درصدی از پول امسال را هم گرفتم.

عمران زاده درباره اینکه آیا بین بازیکنان در پرداخت‌ها تبعیض وجود داشته است اظهار داشت:نه،تبعیض نبوده است.سال قبل را برخی بازیکنان تسویه کردند.تا به امروز سیاوش اکبرپور پول نگرفته است.کادر فنی هم که ۱۰ ماه است پول نگرفته اند.خیلی است که مربیان ۱۰ ماه پول نگیرند.احتمالا از جیب همسرهایشان کمک می گیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391