برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران‌زاده: در هیأت دولت هم اختلاف سلیقه هست چه برسد به استقلال

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۱ — خبرآنلاین

عمران زاده می گوید در زمان مصدومیتش فقط چند نفر حال او را پرسیده اند.

حنیف عمران زاده و تیم استقلال

حنیف عمران‌زاده به دلیل کشیدگی همسترینگ فعلاً مشتری کلینیک استقلال است و شاید به همین علت تمرینات این روزهای این تیم حال و هوای همیشه را ندارد. با مدافع شوخ‌طبع استقلال درباره وضعیتش سر صحبت را باز کردیم و این مصاحبه جنبه شخصی هم پیدا کرد و خواندنی از آب درآمد.

*چگونه مصدوم شدی؟

۲ روز قبل از بازی با نفت اواخر تمرین پایم سر خورد و باعث شد همسترینگ پایم دچار کشیدگی شود و از شنبه روزی چند جلسه فیزیوتراپی می‌کنم. قرار است فردا از پایم MRI بگیرند تا اگر مشکل خاصی نبود از شنبه تمرینات را آغاز کنم.

*بازیکنان جویای احوالت هستند؟

نه زیاد! به قول معروف از دل برود هر آنکه از دیده برفت. فقط ۸،۷ نفر حالم را پرسیدند!

*اختلافات درونی تیم‌تان حل شده؟

اختلاف‌‌نظر و سلیقه همه‌ جا هست. اگر نباشد جای تعجب دارد. در هیأت‌دولت کشورها هم اختلاف‌سلیقه وجود دارد چه برسد به تیم‌های فوتبال و استقلال اما چون استقلال و پرسپولیس زیر ذره‌بین هستند، همه‌چیز پررنگ‌تر است.

*صادقی از تو بابت مصاحبه‌ات گلایه نکرد؟

نه! البته من که الان سر تمرین نمی‌روم ولی تماسی هم نداشتیم.

*کلاً سؤال غیرفوتبالی بپرسیم راحت‌تری؟

کاملاً!

*تا حالا شده از هول حلیم بیفتی توی دیگ؟

آخ‌آخ! بدجور ولی نمی‌توانم بگویم. یک سؤال دیگر بپرسید بهتر است!

*از چه چیزی می‌ترسی؟

از جن!

*واقعاً؟

بعضی‌ وقت‌ها توی خواب توهم می‌زنم جن تو اتاقم است. ۵،۴ شب پیش چند بار از خواب پریدم و چراغ‌ها را روشن گذاشتم کمی قرآن خواندم تا آرام شوم و خوابم ببرد. صبح با رحمتی می‌خواستم بروم وزنه بزنم. تا خمیازه کشیدم شروع کرد غر زدن که چرا خمیازه می‌کشی، چرا دیشب نخوابیده‌ای؟ خلاصه داشت نصیحت می‌کرد که گفتم دیشب جن آمده بود سروقتم و از ترس خوابم نبرد و او هم بلند خندید و گفت با این چهره‌ای که داری، جن‌ها از تو می‌ترسند و خواب از سرشان می‌پرد!

*اگر قدرت پرواز داشتی تا کجا بالا می‌رفتی؟

تا جایی که مغرور نشوم!

*چه جواب جالبی، چه زمانی دلت می‌گیرد؟

از غروب جمعه خوشم نمی‌آید.

*دوست داشتی چشماتو می‌بستی و باز می‌کردی، کجا بودی؟

با مادرم کنار خانه خدا.

*خودت را برای مادر یا پدرت لوس کرده‌ای؟

من شر و شیطان بودم و آدم ‌لوس‌ها را اذیت می‌کردم، در کودکی آنقدر شیشه و چراغ خانه همسایه‌ها را شکسته‌ام و باعث ناراحتی پدر و مادرم شده‌ام که هنوز عذاب وجدان دارم و الان هم در سنی نیستم که خودم را برایشان لوس کنم. اکنون وقت نوکری کردنم برای آنهاست.

*اهل موسیقی هستی؟

بله، اکثر اوقات موسیقی گوش می‌کنم اما در ۱۹ سالگی رفتم کلاس آموزش گیتار و بعد از ۳ جلسه فهمیدم استعدادش را ندارم و بی‌خیال شدم!

*این‌قدر زود ناامید می‌شوی؟

بحث ناامیدی نیست. باید یکسری چیزها را حفظ می‌کردم و مخم نمی‌کشید. بعد فکر کردم حتی اگر گیتار زدن را یاد بگیرم، این هنر تحت ‌تأثیر چهره خشنم قرار می‌گیرد و نتیجه عکس می‌دهد.

*با کامپیوتر کار می‌کنی؟

گاهی اوقات.

*عضو صفحات اجتماعی هستی؟

زیاد خوشم نمی‌آید.

*بازی‌های کدام تیم‌های خارجی را دنبال می‌کنی؟

طرفدار رئال‌مادرید و یوونتوس هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391