برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: آشنایی با علم مدیریت برای مربیان فوتبال ضروری است

چهارشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۰ — ایسنا

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به اعتقاد من آشنایی مربیان با علم مدیریت در ورزش و مخصوصا در فوتبال بسیار ضروری است.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی در حاشیه همایش علم و فوتبال ، درباره ارزیابی خود از این همایش اظهار کرد: در کل مباحث خوبی مطرح شد و به اعتقاد من آشنایی مربیان با علم مدیریت در ورزش و مخصوصا در فوتبال بسیار ضروری است.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، افزود: البته زمان این همایش بسیار کوتاه بود و مباحث مطرح شده به صورت فشرده بیان شد. امیدوارم بحث‌های مدیریتی و علمی در فوتبال ما به خوبی جا بیفتد، زیرا این ورزش صرفا به مسائل فنی،‌ بدنسازی و تغذیه مربوط نیست و مربیان باید علم مدیریت را نیز در جهت بهبود کار خود فرا بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که صحبت‌های مطرح شده در این همایش را چطور ارزیابی می‌کنید ؟ گفت: در کل مباحثی که در این همایش مطرح شده ، مربیان مختلف با توجه به ایده های خود و اهدافی که داشتند، از آن نتیجه گیری کردند و برای آنان مفید بود. تمامی مسائل مطرح شده به اعتقاد من معقول و منطقی بود.

پنجعلی تصریح کرد: البته اخلاق نیز در کار مربیان بسیار حائز اهمیت است. همان طور که یاوری نیز تاکید کرد مربی در کار خود به عنوان یک الگو برای جامعه و جوانان باید اخلاق مدار باشد، زیرا یک مربی در فوتبال با یکسری از جوانان مشغول به کار است و آنان را راهنمایی می‌کند، پس باید ضمن یادگیری بحث‌های فنی در مباحث تربیتی و فرهنگی نیز دقت عمل داشته باشد، زیرا رعایت این موارد در موفقیت و انسجام تیمی بسیار حائز اهمیت است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391