برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین:بازی میلان بهانه‌ای برای اتحاد پرسپولیسی‌هاست

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۳ — مهر

علی پروین در جلسه با رویانیان و پیشکسوتان پرسپولیس گفت: برگزاری بازی ستارگان میلان و پرسپولیس می تواند بهانه بسیار خوبی برای اتحاد و همدلی هرچه بیشتر خانواده بزرگ پرسپولیس باشد.

علی پروین

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین در اولین جلسه انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس پس از اطلاع از نظرات و دیدگاه های محمد رویانیان و اقدامات انجام شده برای برگزاری این بازی گفت: در وهله اول جا دارد از مدیران باشگاه که چنین بازی خیریه و به یادماندنی را پیگیری کرده و به توافقاتی دست یافته اند تشکر کنم.

وی ادامه داد: این بازی می تواند یکی از بازی های خوب تاریخ فوتبال کشورمان باشد و انشاالله که همه چیز به خوبی انجام شود و ضمن تجلیل از برخی ستارگان پرسپولیس اقدامات خوب دیگری نیز در کنار بازی انجام شود.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: بنده پیشنهاد می کنم در این جلسه نفرات را انتخاب نکنیم بلکه ابتدا نشستی با بزرگان تاریخ پرسپولیس به ویژه پیشکسوتان بزرگ پرسپولیس در دهه ۴۰ و ۵۰ داشته باشیم تا نظرات و دیدگاه های آنها را دریافت کرده و پس از کسب اطلاع از دیدگاه های آنها دست به انتخاب تیم ستارگان بزنیم.

وی افزود: به هر حال برخی از پیشکسوتان در دهه ۴۰ و انتقال از شاهین به پرسپولیس زمینه ساز تاسیس و شکل گیری پرسپولیس بودند آنها مالکان و صاحبان باشگاه هستند و لازم است که در همه کارهای این چنینی نظرات آنها را دریافت کنیم. بنده پیشنهاد می کنم جلسه ای با حضور جعفر کاشانی ، همایون بهزادی ، محمود خوردبین ، ابراهیم آشتیانی ، هادی طاووسی ، حمید جاسمیان ، رضا و بیوک وطنخواه ، کاظم رحیمی ، فریدون معینی و حسین کلانی در باشگاه برگزار شود و ما بدانیم که این عزیزان چه نقطه نظرات و دیدگاه هایی درباره بازی و انتخاب نفرات کادرفنی و بازیکنان دارند و پس از آن می توانیم با در نظر گرفتن معیارهایی اعضای تیم را مشخص کنیم.

علی پروین گفت: همه این هایی که در جلسه امروز حضور یافته اند یا هم بازی بنده بوده اند یا شاگردم. به هر حال ما سال‌ها و دهه های مختلفی در پرسپولیس بوده ایم و سلیقه‌ها و ذهنیت های همه را می دانیم ، بدون تعارف باید بگویم بین خیلی‌ها اختلافاتی وجود دارد که اتفاقا تصور می کنم که این بازی می تواند بهانه ای باشد برای رفع کدورت‌ها و همدلی هرچه بیشتر در خانواده بزرگ پرسپولیس.

سرمربی پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: به هر حال قرار است یک تیم از بین پیشکسوتان انتخاب شود و به قول آقای رویانیان می توانیم نفرات بیشتری را دعوت کنیم اما در نهایت مگر چند نفر را می توانیم به عنوان کادر فنی و بازیکنان انتخاب کنیم. ما باید نظرات همه را دریافت کنیم و فرمول هایی را در نظر بگیریم تا حرمت‌ها و احترام‌ها حفظ شود.

وی ادامه داد: می توانیم در کنار همین کار خیلی از دلخوری‌ها و کدورت‌ها را بین اینها برطرف نماییم. فکر می کنم می توانیم چنین کارهایی را انجام دهیم ، ما یک وظیه ای داریم و برای انجام وظیفه خود تلاش می کنیم ، حالا ممکن است برخی پیشنهادهای ما را بپذیرند و برخی نپذیرند. به قول قدیمی‌ها دنیا دو روز است و حیف است که بین اعضای خانواده پرسپولیس کدورت و دلخوری باشد.

علی پروین افزود: من دیروز مصاحبه کردم و گفتم تنها خوشحالی ام از برگزاری این بازی این است که می توانم شاگردان، مربیان ، رفقا و دوستانم که یک عمر در کنار آنها در پرسپولیس بوده ام را ببینم و چند روز یا چند ساعتی کنار هم باشیم. ما باید دست به دست هم بدهیم و بهترین تصمیم‌ها را بگیریم.

پروین افزود: باید احترام و عزت همه را حفظ کنیم، حالا که باشگاه می خواهد یک کار خوب ، به یاد ماندنی و قشنگ انجام دهد ما هم وظیفه داریم آنچه که به ذهنمان می رسد را انجام دهیم و برای هرچه بهتر برگزار شدن این بازی تلاش کنیم. از هواداران پرسپولیس نیز می خواهیم در این بازی که ستارگان مطرح میلان به تهران می آیند به استادیوم آزادی آمده و روز خاطره انگیز و خوبی را رقم بزنند. این هواداران در مقاطع مهم و حساس همیشه در کنار باشگاه و تیم بوده اند و بنده امیدوارم از این بازی استقبال خوبی داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391