برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیام بلاتر به فدراسیون فوتبال ایران

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۹ — ایسنا

رییس فدراسیون جهانی فوتبال در پیامی از فدراسیون فوتبال ایران برای برنامه‌ریزی و برگزاری دومین همایش بین‌المللی علم و فوتبال تشکر کرد.

سپ بلاتر

در پیام سپ بلاتر به فدراسیون فوتبال ایران آمده است:

«با سلام به دوستان خانواده فوتبال

مردم دنیا علاقه زیادی به فوتبال دارند. موفقیت‌های ورزش فوتبال فرصت‌های شگفت‌انگیزی در کار ما ایجاد کرده است تا به توسعه آن بپردازیم. تلاش می‌کنیم قدرت و محبوبیت فوتبال را ارتقاء دهیم تا آینده بهتری را برای تمام مردم دنیا بسازیم.

من به فدراسیون فوتبال ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر برگزاری دومین همایش علم و فوتبال تبریک می‌گویم زیرا این یکی از اهداف اصلی ما به منظور توسعه فوتبال و حمایت بازیکنان از طریق پژوهش در جلوگیری از آسیب‌دیدگی و آموزش است تا آینده بهتری را فراهم کنیم تا باعث بهبود سلامتی عمومی شود. همچنین از برگزارکنندگان این همایش به خاطر حمایت از ارتقاء آگاهی دو موضوع فوق‌ سپاسگزاری می‌کنم، زیرا دو موضوع پزشکی و علم از جمله دیدگاه‌های اصلی فیفاست و آرزو می‌کنم که برگزاری همایش در دو روز با موفقیت انجام شود. این کار به عنوان فعالیت دو چندان شما و دیگر کنفدراسیون‌ها و فدراسیون‌های عضو فیفا تلقی می‌گردد که می‌تواند مرا از بهبود آینده فوتبال مطمئن کند و ما می‌توانیم از این طریق تغییراتی را در دنیا ایجاد کنیم.

جوزف بلاتر

رئیس فیفا»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391