برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته استیناف رای دیدار پرسپولیس - داماش را صادر کرد

دوشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۴ — تسنیم

رئیس کمیته استیناف با بیان اینکه رای پرونده دیدار پرسپولیس - داماش در هفته سیزدهم اعلام شده، گفت: رونوشت این رای را هفته آینده به دبیرکل فدراسیون می‌دهیم.

تیم پرسپولیس و تیم داماش گیلان

پس از اینکه کمیته انضباطی یک امتیاز از پرسپولیس به دلیل اتفاقات دیدار با داماش در هفته سیزدهم کسر کرد، این باشگاه به حکم صادر شده اعتراض کرد تا پرونده این دیدار به کمیته استیناف برود.

علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در این باره گفت: رای این پرونده از سوی کمیته استیناف اعلام شده و در مرحله تایپ قرار دارد. پس از تایپ رای، رونوشت آن را به دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌دهیم و طبق آیین‌نامه ابلاغ رای با مجوز دبیرکل است.

وی با خودداری از اعلام رای کمیته استیناف درباره این دیدار گفت: با توجه به اینکه این رای به دست نبی نرسیده نمی‌توانیم محتوای آن را اعلام کنیم. هفته آینده رای صادر شده را به دبیرکل فدراسیون ارائه می‌دهیم تا از طریق ایشان رای اعلام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391