برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موسسه خیریه نیکان سرخپوش تاسیس شد

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۴ — فارس

موسسه خیریه نیکان سرخپوش وابسته به باشگاه پرسپولیس تاسیس شد.

تیم پرسپولیس

مجوز موسسه خیریه نیکان سرخپوش وابسته به باشگاه پرسپولیس با هدف کمک به محرومین و مستمندان از سوی سازمان بهزیستی کشور به محمد رویانیان اهدا شد.

در اولین اقدام رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعضای هیئت ‌مدیره این موسسه را انتخاب کرد.

بر این اساس محمد پنجعلی، محمد مایلی‌کهن، مهدی مهدوی‌کیا و حسین شمس اعضای آن هستند و رویانیان هم ریاست هیئت‌ مدیره را برعهده دارد.

رویانیان همچنین حسین شمس را به عنوان مدیرعامل این موسسه انتخاب کرد.

شمس با اعلام این خبر به فارس گفت: در اولین فاز کلیه بچه‌های شیرخواره زیر سه سال تهرانی در حمایت و تحت پوشش موسسه قرار می‌گیرند و در فاز دوم کلیه کودکان شیرخواره کشور تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

وی گفت: منابع این موسسه را افراد خیر و درصدی از پول قرارداد بازیکنان و مربیان به صورت داوطلبانه در اختیار این موسسه قرار می گیرد.

مدیرعامل موسسه خیریه سرخپوش عنوان کرد: این خیریه در تاریخ هفتم آذرماه همزمان با بازی ستارگان پرسپولیس و میلان اعلام موجودیت خواهد کرد.

وی افزود: کلیه هواداران هم می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۱/۹۲۸۹۲۸۹۲۸/۱۱۰ بانک گردشگری واریز کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391