برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماسارو و بارسی به میدان می‌روند؛حضور یک مربی بزرگ در کادر فنی ستارگان میلان

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۹ — فارس

برخلاف اعلام قبلی که قرار بود ماسارو و بارسی هرکدام یک نیمه سرمربی ستارگان میلان باشند اما نظر روسنی‌ها تغییر کرد.

تیم پرسپولیس

پس از توافق مسئولان باشگاه پرسپولیس و آث میلان برای برگزاری یک بازی دوستانه در تهران مقرر شد ماسارو و بارسی هر کدام یک نیمه به عنوان سرمربی بر روی نیمکت میلانی‌ها بنشینند اما با توجه به اینکه میلانی‌ها متوجه شدند که پرسپولیسی‌ها قرار است با تمام قوا به این بازی بیایند و اسطوره‌ای به نام پروین را روی نیمکت دارند، تصمیم قبلی‌شان عوض شد.

از همین رو ماسارو و بارسی به طور کامل در مقابل پرسپولیس به میدان خواهند رفت و قرار است یک مربی بزرگ که کارنامه درخشانی در آث میلان دارد به عنوان سرمربی روی نیمکت روسونری‌ در تهران بنشینید.

گفتنی است آث میلانی‌ها با سه گزینه وارد مذاکره شده‌اند که قرار است یکی از آنها را با خود به تهران بیاورند.

* اعضای اجرایی برگزاری بازی پرسپولیس و ستارگان میلان مشخص شدند/ جلسه فردا با اسپانسر

به گزارش فارس، محمد رویانیان مدیر‌عامل باشگاه پرسپولیس اعضای اجرایی باشگاه خود را برای دیدار مقابل ستارگان میلان مشخص کرد. از همین رو منتقمی مسئول کل گروه‌ها انتخاب شد و تمام امور زیر نظر او برگزار می‌شود.

مسئول بازرگانی امور رسانه‌ای بر عهده حسین قدوسی مدیر روابط عمومی گذاشته شد. همچنین پشتیبانی مسابقات بر عهده رئیس‌ دفتر رویانیان انجام می‌شود.

رئیس کانون ساماندهی هواداران نیز فریدونی شد و مسئول تشریفات شاهرخ نوراسی شدند. این افراد با ابلاغ رویانیان کار خود را رسما آغاز کردند. همچنین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فردا جلسه‌ای را با اسپانسر این مسابقات خواهد داشت تا زمان پرداخت پول به میلانی‌ها مشخص شود. قرار است تا انتهای هفته این پول به حساب میلانی‌ها پرداخت شود. این در شرایطی است که طبق بررسی‌های انجام شده پرسپولیسی‌ها درآمد خوبی نیز از این بازی خواهند داشت.

خبر دیگر از قرمز‌پوشان اینکه پرسپولیسی‌ها طی نامه‌ای به مسئولان میلان درخواست کردند که مشخصات کامل بازیکنان و همراهان برای ایران ارسال شود تا کارهای مخصوص بازی صادر شود. میلانی‌ها قرار است تا سه روز آینده مشخصات کامل خود را به ایران بفرستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391