برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرسپولیس امروز برای رضا نوروزی درخواست می دهد

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۳ — گل

رضا نوروزی هم گفته دوست دارد به پرسپولیس برود و شاید اگر رویانیان و همکارانش نسبت به سه باشگاه دیگر سریعتر اقدام کنند این مهاجم گلزن را به خدمت بگیرد.

رضا نوروزی

چند باشگاه از جمله پرسپولیس، سپاهان اصفهان، گسترش فولاد تبریز و مس کرمان طی نامه نگاری با باشگاه نفت تهران، خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن شدند اما هنوز مذاکره رسمی صورت نگرفته است.

اینخبری است که مسوولان باشگاه نفت تائیدش کرده اند اما قرار است امروز باشگاه پرسپولیس برای جذب آقای گل سابق لیگ برتردرخواست رسمی بدهند وبا نفتی‌ها مکاتبه کنند.

از طرفی خود رضا نوروزی هم گفته دوست دارد به پرسپولیس برود و شاید اگر رویانیان و همکارانش نسبت بهسه باشگاه دیگر سریعتر اقدام کنند اینمهاجمگلزن را به خدمت بگیرد.

البته هنوز موضعباشگاه نفت نسبت به نوروزی و رضایتنامه او چندان صریحو مشخص نیست.هر چند مسوولان باشگاهنفتبه نوروزی گفته اند صلاح او را اولویت قرار می دهند اما مشخص نیستکه حاضر شوند با پرسپولیس همکاری کنند.

آنها در مقطع پیش فصل هم در مورد یعقوب کریمی نتوانستند با پرسپولیس همکاری کنند ورضایتنامه این بازیکن را برای سپاهان صادر کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391