برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل بانک شهر:امیدواریم مشکل پرسپولیس با توافق و تفاهم حل شود

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۸ — باشگاه خبرنگاران

مظفری گفت: مراحل قانونی مشکل بانک شهر و پرسپولیس انجام پذیرفته است و حکم صادر شد اما امیدواریم این موضوع با توافق و تفاهم حل شود.

غلامحسین مظفری گفت: در زمانیکه بانک شهر حمایت از ورزش را در برنامه های خود قرارداد من در سمت مدیرعاملی نبودم اما عضو هیئت مدیره بانک شهر بودم لذا در جلسه ای به این نتیجه رسیدیم که حمایت مالی را در ورزش انجام دهیم که بحث ملی این موضوع باعث شد پرسپولیس و استقلال را مدنظر قرار دهیم.

وی ادامه داد: طبق توافق قرارداد فی ما بین بسته شد و هر دو طرف ملزم به تعهداتی شدند که متأسفانه پرسپولیس در اواسط راه با یک اسپانسر جدید به توافق رسید و به نوعی خلف وعده کرد که البته در این زمینه مرجع ذیربط حکم را صادر نموده و پرسپولیس ملزم به استرداد وجه مورد نظر است.

مظفری افزود: در حال حاضر مراحل قانونی این موضوع در حال پیگیری است اما بنده معتقدم کماکان به دلیل نفس عمل بانک شهر و حمایت ورزش این موضوع به صورت تفاهمی و توافقی حل شود و ما به دنبال طرح دعوی یا موضوعات قانونی نیستیم اما به نوعی با وجود صدور رأی منتظریم تا پرسپولیس به تعهد خود عمل کند و این موضوع فیصله یابد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391