برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نشانه های امیدواری در بازگشت پولادی

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۹ — گل

بنابر اعلام کادر پزشکی سرخپوشان، پولادی چند شوت هم زد که مشکلی نداشت

مهرداد پولادی در تمرین بعدازظهر دیروز پرسپولیس برای اولین بار پا به توپ شد و نشانه‌های خوبی نشان داد تا تمریناتش جدی‌تر از قبل دنبال شود.

بنابر اعلام کادر پزشکی سرخپوشان، پولادی چند شوت هم زد که مشکلی نداشت و او از مدتی قبل، از فهرست مصدومان خارج شده است و تحت نظر کامل مربیان بدنساز قرار دارد که برنامه‌های تمرینی وی را مشخص می‌کنند.

روز یکشنبه مربیان تیم ملی برای بررسی وضعیت این بازیکن در تمرین پرسپولیس حاضر شده بودند. محمدرضا مولایی هم درباره شرایط این بازیکن گفت: اینکه پولادی از چه زمانی تحت فشار صد در صد قرار می‌گیرد بستگی به پیشرفت کار دارد و این زمان متغیر خواهد بود. پولادی پیشرفت خوبی دارد و قصد نداریم با عجله کار را خراب کنیم.در تست بعدی که انجام خواهد شد، شرایط او را بررسی می‌کنیم و بر اساس آن پیش می‌رویم.

همچنین کادر پزشکی پرسپولیس برای اطمینان بیشتر از شرایط علیرضا نورمحمدی، شب گذشته وی را برایMRIاعزام و جواب آن را دریافت کرد.جوابMRIمشخص کرد مشکل نورمحمدی به کشیدگی بالای عضله دو قلو مربوط می‌شود که با ادامه برنامه‌های فیزیوتراپی روزهای گذشته و استراحت ظرف روزهای آینده بهبود می‌یابد.

دکتر حقیقت مسوول گروه پزشکی باشگاه، روز شنبه را برای شروع تمرینات نورمحمدی با سرخپوشان در نظر گرفته است.

از سوی دیگر مهرداد کفشگری که از ناحیه عضلات زیر شکم دچار آسیب‌دیدگی شده بود، پس از اقدامات صورت گرفته از سوی کادر پزشکی، در تمرین بعدازظهر دیروز قصد همراهی با برنامه‌های تمرینی را داشت که کار پزشکی مانع از این امر شد. توصیه کادر پزشکی به کفشگری این بود که با توجه به دو روز تعطیلی تمرینات، او کمی صبر کند تا ترمیم آسیب‌دیدگی تکمیل شود و از روز شنبه تمرینات را آغاز کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391