برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آماده شدن پولادی بیش از یک ماه زمان می برد

دوشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۵ — گل

کادر پزشکی پرسپولیس در این ارتباط خبر داد؛ پولادی صبح امروز نتایج مربوط به تست خود را تحویل داده است که در تمرین بعدازظهر توسط بدنساز تیم بررسی خواهد شد

مهرداد پولادی

در جلسه‌ای که مربی بدنساز تیم ملی و محمدرضا مولایی بدنساز پرسپولیس با یکدیگر داشتند، مقرر شده بود که تمرینات آماده سازی مهرداد پولادی به طور هماهنگ پیش برود و برای برنامه‌ریزی تمرینات تصمیم گرفتند ابتدا یک تست کامل بدنی در مرکز سنجش انجام شود تا براساس داده‌ها، برای کار روی هر یک از فاکتورها برنامه‌ریزی شود.

کادر پزشکی پرسپولیس در این ارتباط خبر داد؛ پولادی صبح امروز نتایج مربوط به تست خود را تحویل داده است که در تمرین بعدازظهر توسط بدنساز تیم بررسی خواهد شد.مربی بدنساز پرسپولیس پیش از این گفته بود؛ پس از مشخص شدن نتایج، گفتگویی با مربیان تیم ملی خواهیم داشت و برنامه تمرینی جدید تنظیم می‌شود. البته پولادی مشکل خاصی ندارد و این حساسیت برای آن است که وی مدت زیادی از تمرین و مسابقه دور بوده و نمی‌خواهیم با عجله یا تاخیر، زمان از دست برود. اینکه چقدر زمان لازم است تا او ششدانگ آماده مسابقه شود، بعد از تست مشخص می‌شود و در جریان کار می‌تواند کمی تغییر کند ولی به طور کلی با توجه به اینکه پولادی را هنوز تحت فشار صد در صد قرار نداده‌ایم، آماده شدن وی شاید بیش از یک ماه به طول بینجامد.

جدا از بحث عضلانی، توان هوازی و غیر هوازی، بحث استارت‌ها، رفلکس‌ها را هم داریم. بعد کار با توپ و برخوردها را خواهیم داشت و این آمادگی باید به حدی برسد که ترس بازیکن بریزد و از نظر فکری کاملا آماده بازی شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391