برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس آکادمی فوتبال: صندلی‌ها کم بود برخی از پیشکسوتان ناراحت شدند

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۰ — فارس

رئیس آکادمی فوتبال گفت: بلاتر خودش تصمیم گرفت با داوران عکس بگیرد و هیچ بلبشویی در برنامه به وجود نیامد!

حسین علیزاده در خصوص برگزاری همایش علم و فوتبال در تهران و دستاوردهای آن برای کشورمان گفت: دومین همایش علمی فوتبال ۱۵ و ۱۶ آبان در تهران با اهداف چندگانه برگزار شد. یکی از این اهداف مهم که در پیام آقای بلاتر هم آمد کمک به توسعه علمی فوتبال بود که امیدواریم این اتفاق برای فوتبال ما هم بیفتد. تعداد مقالات ارائه شده به این همایش بیش از ۴۵۰ مقاله بود و علاقمندان زیادی هم آمده بودند تا در این همایش شرکت کنند. استقبال آنقدر زیاد بود که حتی گاهی ما از عهده پذیرایی صحیح ناتوان بودیم و خوشحالم که فوتبال ما از این همه شور و اشتیاق برخوردار است و این یکی از اهداف مهم ما در برگزاری این همایش بود.

وی افزود: هدف دیگری که در این همایش دنبال می‌شد حضور مقامات بلند‌پایه فوتبال در کشورمان بود تا بتوانیم در حضور رئیس فیفا و رئیس ای اف سی توانمندی‌های فوتبال کشورمان را به نمایش بگذاریم حتی بعضی از این مقامات بلند‌پایه در همایش سخنرانی هم کردند که بسیار مورد توجه قرار گرفت. فستیوال فوتبال پایه زیر ۱۲ سال هم در این دو روز برگزار شد که مورد استقبال تمام هیئت‌های فوتبال استان‌ها قرار گرفت و نمایش خوبی مقابل بلاتر برگزار شد. این هم یکی از معیارهای مهم پیام بلاتر بود که خودش اذعان می‌کرد بیش از ۴۰ سال است بر روی فوتبال پایه فعالیت می‌کند. همانطور که می‌دانید آقای بلاتر مبدل پروژه گل در دنیاست که در همین رابطه به کشور ما هم کمک زیادی کرده است.

علیزاده ادامه داد: هدف سوم برگزاری این همایش و حضور مقامات بلند‌پایه فوتبال در کشورمان هم به تحقق یافتن کرسی در مجامع بین‌المللی فوتبال ربط داشت تا بتوانیم بیشتر از گذشته از فوتبالمان دفاع کنیم.

رئیس آکادمی فوتبال در خصوص ناراحتی‌های بعضی از پیشکسوتان از وضعیت به وجود آمده در این همایش هم افزود: برای مربیان در همه سطوح دعوت صورت گرفت تا در همایش علمی آن حضور داشته باشند اما بعضی از دوستان که آمده بودند دوست داشتند در مراسم افتتاحیه هم حاضر باشند اما چون صندلی‌های محل میزبانی کم بود باعث ناراحتی بعضی از پیشکسوتان فوتبال شد. صندلی‌های موجود به نام افراد بود و حتی اگر صندلی‌ای هم خالی بود نمی‌شد آن را در اختیار فرد دیگری گذاشت چرا که این موضوع وجود داشت آن فرد غایب خود را به مراسم برساند و آن وقت شرمندگی بیشتری برای ما باقی می‌ماند.

علیزاده ادامه داد: دوستانی که محبت کردند و آمدند احساس کردند اگر در سالن‌های جانبی بنشینند برایشان کسر شأن است وگرنه به نظرم برنامه همایش با برنامه و نظم خاصی جلو رفت.

وی همچنین در خصوص بلبشو و بی‌نظمی به وجود آمده در افتتاحیه فستیوال فوتبال پایه در کمپ تیم‌های ملی هم گفت: به نظر من هیچ بلبشویی وجود نداشت چرا که خود آقای سب بلاتر تصمیماتی گرفت که برای ما قابل پیش‌بینی نبود به طور مثال او خودش خواست که با داوران عکس بگیرد و یا به سراغ روسای هیئت‌های استانی برود وگرنه از قبل مسیر‌ها مشخص بود. مگر می‌شود برنامه‌ای به این مهمی با برنامه‌ریزی جلو نرود؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391