برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرحقوقی راه آهن:خودمان شکایت‌مان را از پرسپولیس پس گرفتیم

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۴ — فارس

مدیرحقوقی باشگاه راه‌آهن گفت:‌ ما خودمان در جلسه کمیته انضباطی شکایت‌مان را از پرسپولیس پس گرفتیم.

رضا شاه‌منصوری در خصوص رأی کمیته انضباطی مبنی بر اینکه شکایت باشگاه راه‌آهن را از باشگاه پرسپولیس رد کرده است، گفت:‌ در واقع ما خودمان شکایت‌مان را استرداد کردیم. خودم در جلسه کمیته انضباطی حضور داشتم و به علت اینکه باشگاه پرسپولیس در این زمینه مقصر نبود ما درخواست خود را پس گرفتیم. این شکایت بدون مشورت با من ثبت شده بود و شکایت از پرسپولیس از نظر حقوقی وجاهت نداشت.

وی ادامه داد: این در حالی است که هنوز شکایت ما از میلاد کمندانی پابرجاست. شکایت ما از او در دو بخش بود یکی مربوط به باشگاه پرسپولیس و دیگری مربوط به خود کمندانی بود که هنوز بخش دوم شکایت‌مان پابرجاست.

مدیر حقوقی باشگاه راه‌آهن در مورد شکایتی که عالیشاه مبنی بر طلبش از باشگاه راه‌آهن انجام داده یادآور شد: عالیشاه بازیکن تیم ما بود و روزهای خوبی هم در کنار هم داشتیم اما متأسفانه او شکایتی از باشگاه کرده است. ما پس از بررسی این موضوع متوجه شدیم که او طلبکار نیست و مدارک و مستندات خود را به کمیته انضباطی ارسال کرده‌ایم و منتظر هستیم تا رأی آنها صادر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391